ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5 – нового покоління ігрової консолі у відповідь на подану раніше Xbox Series X. Офіційно японці підтвердили поки лише частину її особливостей (наприклад, трасування променів, SSD, новий DualShock з удосконаленими курками, підтримку 8К-відео), але ось одна з потенційних фішок залишається поки незатвердженої. Йдеться про зворотну сумісність з іграми від попередніх платформ: PS4, PS3, PS2 і PS One. Така здатність є у Xbox, а що ж Sony?

PS5
Джерело фото: akket.com

На конференції, присвяченій фінансовим звітом великої ігрової студії Ubisoft, її гендиректор Ів Гійемо (Yves Guillemot) зронив фразу про те, що консолі наступного покоління будуть підтримувати зворотну сумісність майже з усіма іграми попередніх поколінь. Він назвав це «якимсь нововведенням, яке дозволить минулим поколінням залишатися великими консолями ще кілька років». З урахуванням того, що для Microsoft це не новинка, маємо певне підтвердження зворотної сумісності для PS5.

ubisoft
Джерело фото: root-nation.com

Відзначимо, повна зворотна сумісність була тільки у PS2, яка без проблем приймала диски від самого першого покоління PlayStation. У PS3 «обратка» була реалізована дивно: ігри для PS2 розуміло тільки одне видання самої перший PlayStation 3 з США, та й то працювали не всі ігри (очевидно, тому цю опцію і випиляли). А ось актуальна сьогодні PS4 приймає тільки ремастера старих ігор, яких, втім, чимало. Саме тому така можливість стане однією з найважливіших фішок PS5 для шанувальників ігор від Sony. Очікується, що презентація PlayStation 5 відбудеться вже в цьому місяці, а старт продажів абсолютно точно буде в кінці 2020 року.

Читайте також: Microsoft представила особливу версію Windows 10

Володимир Хвещук
Володимир Хвещукhttps://ua-rating.org
За освітою Володимир викладач українскької мови та літератури, але ще під час навчання почав підробляти журналістом для міського інтернет-видання. Захоплення гаджетами почалося з моменту роботи в одному із магазинів електроніки. На данний момент Володимир має свій інтернет-магазин електроніки, а також висвітлює новини індустрії на нашому сайті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...