ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати і прикрити невигідні проекти. Через неприбутковість бренд припиняє випуск смартфонів. Про це повідомляє gizchina.com

sony-xperia
Джерело фото: gizchina.com

У цьому році продажі мобільних пристроїв від компанії Sony скоротилися в кілька разів. Раніше ситуація і так була не зовсім прийнятна, але зараз все значно погіршився. Китайські бренди продають за тиждень стільки смартфонів, скільки Sony за рік. Швидше за все, це і стало основною причиною закриття цілого філії бренду. Японська корпорація припиняє випуск смартфонів, оскільки їх виробництво не приносить прибутку.

Варто відзначити, в цьому році компанія Sony анонсувала лише три смартфона – Sony Xperia 5, Sony Xperia 8 і Sony Xperia 1 Professional Edition. Однак вартість першого сягає 23 тисячі гривень, а решта будуть оцінені так само. При цьому пристрої не мають вражаючих характеристик, а їх прямі конкуренти з таким же функціоналом стоять на порядок менше. Мабуть, компанія Sony не бажає боротися, а вирішила просто покинути мобільний ринок і направити свої сили в інше русло. Все ж інформація і припинення випуску поширена авторитетними інсайдерами, але не підтверджена офіційно, тому не виключено, що японська корпорація вибере інший варіант щодо долі своїх смартфонів.

Читайте також: У Google Play знайдені 49 заражених вірусом додатків

Володимир Хвещук
Володимир Хвещукhttps://ua-rating.org
За освітою Володимир викладач українскької мови та літератури, але ще під час навчання почав підробляти журналістом для міського інтернет-видання. Захоплення гаджетами почалося з моменту роботи в одному із магазинів електроніки. На данний момент Володимир має свій інтернет-магазин електроніки, а також висвітлює новини індустрії на нашому сайті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Android найближчим часом почне оновлюватися самостійно

Як відомо, для установки оновлень смартфону необхідна...

Xiaomi представила новий багатофункціональний годинник

Компанія Xiaomi представила Bluetooth-годинник Qingoing на своїй...

Nike запатентувала блокчейн CryptoKicks для виробництва своїх кросівок

Nike запатентувала технологію виробництва взуття, яка зав'язана...

Ілон Маск розкрив деякі подробиці щодо габаритів Tesla Cybertruck

Електричний пікап Tesla Cybertruck зібрав понад чверть...

Рендери OnePlus 8 Lite натякають на випуску недорогих смартфонів

Компанія OnePlus може повернутися до випуску смартфонів...

В мережі криптовалюти ETH відбувся хардфорк

Сьогодні, 8 грудня 2019 року, в мережі...