WhatsApp готується до презентації своєї системи електронних платежів

Прочекавши декількох місяців, WhatsApp нарешті отримала дозвіл від NCPI (National Payments Corporation of India – Національна платіжна корпорація Індії) на свою цифрову платіжну платформу WhatsApp Pay. Сервіс цифрових платежів від WhatsApp був затриманий у зв’язку з недотриманням норм локалізації даних. Проте, WhatsApp, нарешті, погодилася дотримуватися правил і норми, встановлені регулюючими органами Індії.
 
Національна платіжна корпорація Індії надала WhatsApp дозвіл на поетапне впровадження своєї служби платежів. Це означає, що спочатку послуги WhatsApp Pay будуть доступні тільки 10 мільйонам користувачів. Однак ліміт буде знятий, як тільки компанія виконає всі інші вимоги.

Якщо все піде за планами месенджера, WhatsApp Pay стане одним з найбільших сервісів у сфері платежів в Індії. Сервіс буде використовувати інтерфейс Unified Payments Interface (UPI) для перекладу платежів в режимі реального часу.
 
Індія – ласий шматок для будь-якого великого ТехноГіганта, що намагається прорватися до сердець 400 мільйонів користувачів. Однак WhatsApp планує запустити свій сервіс ще в шести країнах. У фінансовому звіті Facebook за 4 квартал 2014 року Марк Цукерберг розповів про розгортання сервісу WhatsApp Pay в інших країнах.

Він сказав:

«… ми вже давно працюємо над WhatsApp Payments. За допомогою нього ви зможете відправити гроші так само швидко і легко, як і відправити фотографію».

«Я дуже схвильований, і очікую, що <сервіс> почне поширюватися в декількох країнах, а в найближчі шість місяців ми зможемо досягти помітного прогресу» – додав глава Facebook.

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...