Вміє говорити: Sony PlayStation 5 шокувала всіх

Відеоігри з кожним роком стають все більш популярними по всьому світу, тобто все більш широке коло людей віддає перевагу проводити свій вільний час за грою. Само собою, що для гри в ігри необхідно електронний пристрій, що дозволяє це робити. Навіть не дивлячись на те, що грати можливо на смартфонах, планшетах і комп’ютерах, існує спеціальний окремий клас гаджетів, призначених саме для цих цілей. Одним з таких у недалекому майбутньому виявиться ігрова приставка Sony PlayStation 5, до виходу якої залишилося не так багато часу, тому що вона буде представлена і випущена на ринок вже в другій половині 2020 року. Сьогодні, 30 вересня, в мережу потрапили відомості про те, чим вона зможе порадувати всіх.

Як виявилося, дана приставка буквально вміє говорити, бо в неї вбудований повноцінний голосовий помічник під назвою PlayStation Assistant. Він, судячи з усього, вже створений, тому що Sony запатентувала його. На відміну від багатьох інших віртуальних асистентів, цей буде допомагати прямо під час гри. Приміром, геймер зможе рідною мовою попросити прокласти маршрут до якого-небудь населеного пункту в грі, показати карту з певними об’єктами, а також виконати інші дії. Для роботи цього ШІ буде потрібно підключення до інтернету, а працювати він буде приблизно на десяти мовах, причому з часом їх ставатиме все більше і більше.

Джерело фото: respawnfirst.com

Звичайно, щоб задіяти можливості такого віртуального помічника в консолі Sony PlayStation 5 розробникам ігор доведеться додати його підтримку в свої відеоігри, але от чи підуть вони на такий крок – велике питання. Головне розуміти, що ШІ підвищить зручність гри, але при цьому всі ті дії, які він зможе виконувати, також можна буде здійснювати самостійно. Підказки під час гри можуть даватися, як випливає з патенту, як у формі тексту, так і в аудіо і відео. Впроваджена в PlayStation Assistant нейронна мережа дозволить йому постійно розвиватися, більш точно враховуючи побажання користувачів і ту інтонацію, з якою вони озвучують різні команди.

Sony PlayStation 5
Джерело фото: teknokultura.it

Розпізнавання голосу буде здійснюватися через вбудовані в геймпад DualShock 5 мікрофони, а таких буде щонайменше два. Керувати Sony PlayStation 5 за допомогою голосу виявиться можливо, причому консоль зможе навіть відповідати на такі прості питання, як погода у певному місті, час поїздки на роботу і багато інших. Таким чином, поза будь-яких сумнівів, майбутня новинка в особі PS5 гарантовано здивує всіх покупців, адже навряд чи хтось чекає появи в ній таких можливостей. Залишається вірити, що нововведення виявиться доступно прямо зі старту продажів нової ігрової приставки, а не через якийсь час після її виходу на ринок.

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...