Власників Google Pixel 2 і Google Pixel 2 XL чекає неприємний сюрприз

Однією з відмінних рис ранніх пристроїв лінійки Pixel було повне резервне копіювання фотографій за допомогою програми Google Photos. Пізніше подібна опція стала доступна і для деяким іншим власникам пристроїв під управлінням Android. Але, на жаль, Google припиняє підтримку даної можливості з виходом Google Pixel 4. Але що ж буде далі і що відбувається з фотографіями, завантаженими в хмарне сховище сервісу? Давайте розбиратися.

Як працює резервне копіювання в Google Photos

Google Photos
Джерело фото: xda-developers.com

Принципи роботи сервісу досить прості: власники «піксельних» смартфонів отримують можливість резервного копіювання фотографій на простори хмарних серверів Google Photos. Причому, що цікаво, копіювання відбувається автоматично і фото зберігаються в вихідній якості. Що дуже і дуже зручно. При цьому фотографії, завантажені на сервера компанії мають різний «термін придатності», який для кожного з апаратів свій.

Отже, якщо ви використовуєте оригінальні Google Pixel і Google Pixel XL, то ви «в безпеці». Google обіцяли, що ви зможете зберігати фотографії в вихідній якості як завгодно довго і це так і є. При цьому місце, зайняте на серверах Google Photos, ніяк не впливатиме на загальний обсяг, що надається вам в Google Drive. Це відмінне рішення і, здається, що з боку Google досить логічно було б запропонувати всім власникам подібну опцію, але це далеко не так.

Власників Google Pixel 2 і Google Pixel 2 XL чекає неприємний сюрприз. Термін підтримки сервісу зберігання фотографій закінчується 16 січня 2021 року. Згідно сторінці підтримки Google, будь-які фотографії, завантажені до цієї дати, залишаться в оригінальній якості і не будуть займати місце на вашому Google Диску. Однак все нові фотографії, завантажені в оригінальній якості, будуть розміщуватися вже на просторах Google Drive. Ми рекомендуємо встановити на цю дату календаря нагадування, щоб не пропустити важливу подію. Тим більше про найкращих додатках, які для цього підходять, ми вам вже розповідали. Підписуйтесь на нас в Яндекс.Дзен, щоб не пропускати подібні матеріали.

Рухаємося далі: щось подібне чекає і володарів Google Pixel 3 і Pixel 3 XL. Обидва пристрої будуть працювати в режимі «безкоштовного» збереження фотографій до 31 січня 2022 року. Після цього всі дані, знову ж таки, будуть завантажуватися на Google Диск. Ну а що з гордими володарями зовсім скоро надходять у продаж Google Pixel і Google Рixel 4 XL, запитаєте ви? А ось тут все досить сумно. Будь-які фотографії, завантажені в оригінальній якості з будь-якого з цих телефонів, будуть відразу копіюватися на Google Drive.

У зв’язку з цим виникає ряд питань. Звичайно, тримати слово (як у випадку з Pixel першого покоління) – це дуже добре. Але чому пошуковий гігант, який має просто величезні серверні потужності і досить лояльну армію фанатів «скупитися» і позбавляє нові смартфони опції, яка є у старіших апаратів? Так, Google Drive – теж досить непогане місце для зберігання фото, але «безкоштовний обсяг» на ньому обмежений. За «перевантаження» доведеться платити. До того ж, навіщо «дробити» аудиторію, в той час, як цього можна не робити?

Читайте також: У Google Play виявили 42 вірусних додатки

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...