У MacBook Pro з’явився таємничий датчик

Новий 16-дюймовий MacBook Pro від Apple отримав не тільки збільшений екран, стару клавіатуру, більш гучні динаміки, покращений мікрофон, але і загадковий датчик кута нахилу кришки.

MacBook Pro
Джерело фото: ifixit.com

Сайт MacRumors виявив в сервісному документі по MacBook Pro для сервісних організацій, згадка про новий датчик і поділився цією знахідкою з фахівцями iFixit. Ті, розібравши ноутбук, знайшли невеликий датчик всередині комп’ютера, а також помітили, що шарнір MacBook Pro має магніт зі стрілкою, що вказує полярність.

Отже, це датчик кута нахилу кришки. Ймовірно, що він може якимось чином відстежувати точний кут нахилу кришки ноутбука. Є припущення, що датчик допомагає відслідковувати історію настройки дисплея, щоб допомогти Apple діагностувати проблеми з підсвічуванням, на зразок тієї, що отримала назву Flexgate, які можуть з’явитися на ноутбуках в майбутньому.

Без додаткової інформації від Apple важко точно визначити, для чого саме призначений датчик. У сервісному документі зазначено, що дисплей комп’ютера і датчик кута нахилу кришки повинні бути відкалібровані після завершення того чи іншого ремонту. Отже, для Apple дуже важливо, щоб датчик працював коректно.

Читайте також: У мережі з’явилися схематичні зображення флагманського OnePlus 8 Pro

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Android найближчим часом почне оновлюватися самостійно

Як відомо, для установки оновлень смартфону необхідна...

Xiaomi представила новий багатофункціональний годинник

Компанія Xiaomi представила Bluetooth-годинник Qingoing на своїй...

Nike запатентувала блокчейн CryptoKicks для виробництва своїх кросівок

Nike запатентувала технологію виробництва взуття, яка зав'язана...

Ілон Маск розкрив деякі подробиці щодо габаритів Tesla Cybertruck

Електричний пікап Tesla Cybertruck зібрав понад чверть...

Рендери OnePlus 8 Lite натякають на випуску недорогих смартфонів

Компанія OnePlus може повернутися до випуску смартфонів...

В мережі криптовалюти ETH відбувся хардфорк

Сьогодні, 8 грудня 2019 року, в мережі...