У Китаї 2G-телефони в 2019 році як і раніше продаються краще 5G-смартфонів

Китайський науково-дослідний інститут інформації і зв’язку недавно оприлюднив дані щодо продажів смартфонів і стільникових телефонів за серпень 2019 року. Опубліковані дані говорять про те, що за звітний період на найбільшому світовому ринку було реалізовано понад 30 млн пристроїв. Примітно, що 1 177 000 пристроїв від загального обсягу становлять телефони з підтримкою мереж зв’язку другого покоління (2G), тоді як кількість проданих 5G-смартфонів одно 219 000 одиниць.

2G
Джерело фото: lifewire.com

Незважаючи на те, що пристрої з підтримкою 2G придатні лише для здійснення дзвінків, відправлення текстових повідомлень і виконання деяких простих функцій, вони продовжують залишатися досить популярними. Технологія, яка використовується майже три десятиліття, продовжує утримувати позиції і цьому є кілька причин.

Мережа зв’язку п’ятого покоління на території Китаю знаходиться на етапі масштабного розгортання. У багатьох провінціях відсутнє покриття мереж 5G, а там, де воно є, базових станцій ще занадто мало, щоб забезпечити стабільний зв’язок. Важливо й те, що вартість 5G-смартфонів досить велика, тому далеко не кожен бажаючий може купити собі такий апарат.

4g
Джерело фото: gizchina.com

Найбільшого поширення 2G-телефони мають серед літніх людей, яким непросто освоїти сучасні смартфони. Мобільні телефони з 2G забезпечують цю категорію населення зв’язком, тому продовжують залишатися актуальними навіть з приходом 5G. Крім того, у віддалених регіонах країни мережу 2G працює набагато стабільніше 3G або 4G, що також сприяє збереженню попиту на мобільні пристрої даної категорії.

За даними Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю, станом на кінець 2018 року загальна кількість мобільних пристроїв в країні було рівне 1,57 млрд одиниць. Порядку 1,17 млрд пристроїв доводиться на смартфони з 4G. Це означає, що до кінця минулого року в Китаї налічувалося близько 400 млн користувачів мобільних телефонів з підтримкою 2G і 3G.

Читайте також: Самсунг змінила дату запуску Android 10 для Galaxy S10

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...