У додатку Google Карти з’явився режим Інкогніто

Хоч ми і живемо в світі, де технології вкрай тісно вплетені в наше повсякденне життя, без карт все одно дуже важко обійтися. Всі ми постійно переміщаємося по нашому місту, і іноді нам потрібно прийти в те місце, про яке ми раніше не чули. Саме в подібному і багатьох інших випадках карта є вкрай корисною річчю. Однак мова йде не про класичну паперової, а про електронну. Мабуть найпопулярнішим додатком цього класу є Google Карти.

У додатку Google Карти з'явився режим Інкогніто
Джерело фото: androidpolice.com

Однак все ж програму, як і всі інші, має деякі, нехай і не дуже недоліки. Наприклад якщо ви хотіли б від кого-то, хто має доступ до вашого смартфону, приховати історію вашого переміщення, ви, на жаль, не можете цього зробити. Точніше не могли. Насправді Google привносить цю можливість в свій додаток. Однак крім звичайного відсутності збереження історії переміщення, в Google Карти технічний гігант додасть і багато інших, не менш корисних функцій. Все це буде здійснено в рамках релізу очікуваного багатьма режиму «Інкогніто» по типу того, що вже не перший рік є в браузері Chrome.

Google inkognito
Джерело: androidpolice.com

У тому випадку, якщо ви сильно чекали цього оновлення, і маєте Android-смартфон, то для вас немає ніяких обмежень (якщо тільки ви не володієте ну дуже старим смартфонів). Ви отримаєте відповідне оновлення найближчим часом. Сама ж компанія Google ніяк не оголосила про швидкий реліз режиму Інкогніто, проте фахівці з новинного інтернет-видання Android Police повідомили про те, що ще два дні тому на офіційній сторінці підтримки Google засвітилася інформація, яка вказує на те, що довгоочікуване, повномасштабне розгортання нового поновлення нарешті почалося всерйоз.

Проте і на цей раз не обійшлося без особливого «АЛЕ». Справа в тому, як вже було сказано вище, в першу чергу нове оновлення з режимом Інкогніто відвідає всі смартфони та планшети, що працюють на базі ОС Android. Що ж стосується користувачів iOS, то на все тій же сторінці підтримки написано, що «підтримка iOS очікується скоро», але точної дати немає.

Як би там не було, хоч в деяких випадках вищевказаний режим може бути дуже корисний, ви навряд-чи будете використовувати його на постійній основі, так як з увімкненим режимом Інкогніто ви позбудетеся і декількох досить корисних функцій. Так само варто попередити всіх вас і про те, що даний режим все одно дозволить відстежувати ваше місце розташування, однак робити це зможуть лише ваші провайдери, що для переважної більшості людей не є мінусом і недоліком. У будь-якому випадку режим Інкогніто надасть вам всі ті функції і можливості, які від нього й чекали. Тобто все без винятку місця які ви відвідали, історія пошуку цих самих місць і багато чого іншого не буде зберігатися – цього ніхто не побачить, і це добре.

Читайте також: Sony знизила ціни на найпопулярніші відеоігри для PlayStation 4

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

iPhone 11 5G з’явився в Піднебесній

iPhone 11 5G стоїть навіть дешевше звичайного,...

З’явилися нові рендери Sony PlayStation 5

Консолі хочуть зберегти незвичайний дизайн і пророкують...

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...