Twitter заборонив політичну рекламу на своїй платформі

Всі ми прекрасно знаємо про те, що Twitter є однією з найпопулярніших соціальних мереж в світі. Ну а там де є велика кількість постійної аудиторії, присутня і дуже велика відповідальність. І керівництво даної соціальної мережі справляється зі своїм завданням по регулюванню і підтримці «позитивного середовища спілкування» вкрай вправно. І ось, Twitter вирішив зробыты наступний крок, який повинний позитивно позначитися на загальній атмосфері, яка панує на платформі.

Twitter заборонив політичну рекламу на своїй платформі
Джерело фото: thedailybeast.com

Справа в тому, що зовсім недавно, а саме в цю середу керівництво Twitter оголосило про те, що на просторах соціальної мережі з наступного місяця буде заборонена всіляка політична реклама, або та, яка має навіть дуже віддалений політичний підтекст. Але з чим же пов’язане таке нововведення? З тим, що з кожним днем ​​до нас наближається дата виборів президента Сполучених Штатів. На все це вже відреагувала і політична команда чинного президента Дональда Трампа. Вона назвала нововведення Twitter «дуже дурним рішенням».

До вищевказаного рішення Twitter прийшов аж ніяк не спонтанно. Компанія в курсі того, що прямо зараз законодавці різних країн дуже активно лають Facebook за її ставлення до політичної реклами на просторах своїх соціальних мереж. Зокрема на поточний момент політики в своїх рекламах, що розміщуються як в самому Facebook, так і в Instagram, без яких би то не було наслідків або навіть обмежень можуть брехати. І якщо вже найпопулярніша у світі соціальна мережа дозволяє собі таке, не дивно що практично всі звичайні люди, компанії, і навіть деякі політики почали побоюватися на тему того, що стопами компанії Марка Цукерберга підуть YouTube і Twitter. Однак останній, до загального щастя, раз і назавжди спростував подібні звинувачення в свою сторону.

Бред Парскал, менеджер політичної кампанії Дональда Трампа з цього приводу сказав наступне:

«Керівництво Twitter тільки публічно і на добровільній основі відмовилося від сотень мільйонів доларів потенційного доходу, що в свою чергу є вкрай дурним і необдуманим рішенням для акціонерів компанії».

Дані слова відразу ж піддалися загальному осуду з боку всіх жителів Сполучених Штатів. І дійсно, ніхто не бажає чути те, що лідируюча політична партія ставить гроші понад усе, навіть коли ту чи іншу дію має досить позитивний характер для всіх. Що ж стосується самого Twitter, то компанія сказала, що від цього рішення компанія звичайно ж буде отримувати менше прибутку, але це є незначною сумою порівняно з тим, що деякі політики потенційно можуть брехати і поширювати неправдиву інформацію в своїй рекламній компанії. Ну а Демократична партія США в свою чергу поставилася до рішення Twitter вкрай позитивно.

Читайте також: Apple викупила бренд AirTag

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

iPhone 11 5G з’явився в Піднебесній

iPhone 11 5G стоїть навіть дешевше звичайного,...

З’явилися нові рендери Sony PlayStation 5

Консолі хочуть зберегти незвичайний дизайн і пророкують...

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...