Twitter заборонив політичну рекламу на своїй платформі

Всі ми прекрасно знаємо про те, що Twitter є однією з найпопулярніших соціальних мереж в світі. Ну а там де є велика кількість постійної аудиторії, присутня і дуже велика відповідальність. І керівництво даної соціальної мережі справляється зі своїм завданням по регулюванню і підтримці «позитивного середовища спілкування» вкрай вправно. І ось, Twitter вирішив зробыты наступний крок, який повинний позитивно позначитися на загальній атмосфері, яка панує на платформі.

Twitter заборонив політичну рекламу на своїй платформі
Джерело фото: thedailybeast.com

Справа в тому, що зовсім недавно, а саме в цю середу керівництво Twitter оголосило про те, що на просторах соціальної мережі з наступного місяця буде заборонена всіляка політична реклама, або та, яка має навіть дуже віддалений політичний підтекст. Але з чим же пов’язане таке нововведення? З тим, що з кожним днем ​​до нас наближається дата виборів президента Сполучених Штатів. На все це вже відреагувала і політична команда чинного президента Дональда Трампа. Вона назвала нововведення Twitter «дуже дурним рішенням».

До вищевказаного рішення Twitter прийшов аж ніяк не спонтанно. Компанія в курсі того, що прямо зараз законодавці різних країн дуже активно лають Facebook за її ставлення до політичної реклами на просторах своїх соціальних мереж. Зокрема на поточний момент політики в своїх рекламах, що розміщуються як в самому Facebook, так і в Instagram, без яких би то не було наслідків або навіть обмежень можуть брехати. І якщо вже найпопулярніша у світі соціальна мережа дозволяє собі таке, не дивно що практично всі звичайні люди, компанії, і навіть деякі політики почали побоюватися на тему того, що стопами компанії Марка Цукерберга підуть YouTube і Twitter. Однак останній, до загального щастя, раз і назавжди спростував подібні звинувачення в свою сторону.

Бред Парскал, менеджер політичної кампанії Дональда Трампа з цього приводу сказав наступне:

«Керівництво Twitter тільки публічно і на добровільній основі відмовилося від сотень мільйонів доларів потенційного доходу, що в свою чергу є вкрай дурним і необдуманим рішенням для акціонерів компанії».

Дані слова відразу ж піддалися загальному осуду з боку всіх жителів Сполучених Штатів. І дійсно, ніхто не бажає чути те, що лідируюча політична партія ставить гроші понад усе, навіть коли ту чи іншу дію має досить позитивний характер для всіх. Що ж стосується самого Twitter, то компанія сказала, що від цього рішення компанія звичайно ж буде отримувати менше прибутку, але це є незначною сумою порівняно з тим, що деякі політики потенційно можуть брехати і поширювати неправдиву інформацію в своїй рекламній компанії. Ну а Демократична партія США в свою чергу поставилася до рішення Twitter вкрай позитивно.

Читайте також: Apple викупила бренд AirTag

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...