Tesla купила компанію DeepScale, яка допоможе їй розвивати машинний зір

На перших етапах електромобілі Tesla в своїй здатності замінювати водія в певних ситуаціях покладалися на компоненти компанії Mobileye, яка пізніше стала частиною корпорації Intel. Розриву відносин Tesla і Mobileye сприяла одна з перших аварій зі смертельними наслідками, яка змусила задуматися про безпеку систем активної допомоги водієві, що застосовуються американським виробником в той час. Після «розлучення» з Mobileye компанія Tesla звернула увагу на компоненти NVIDIA, але в квітні поточного року продемонструвала всьому світу характеристики процесора власної розробки, який повинен лягти в основу платформи третього покоління, яка встановлюється на всі серійні електромобілі марки з весни цього року.

Tesla
Джерело фото: makeuseof.com

NVIDIA тоді спробувала зробити вигляд, що сердиться, і почала нагадувати про швидкодію власної платформи DRIVE PX в актуальному поколінні, кажучи про її перевагу над рішенням Tesla. Однак тепер уже очевидно, що американський виробник електромобілів має намір рухатися власним шляхом при створенні компонентів, необхідних для повної автоматизації процесу керування транспортними засобами. Як повідомляє CNBC, на роботу в Tesla недавно перейшов засновник компанії DeepScale, який спеціалізувалася на розробці високоточних систем машинного зору з використанням процесорів з низьким рівнем енергоспоживання. Джерело також підтверджує, що Tesla купила DeepScale, хоча подробиць про умови угоди не повідомляється.

Tesla купила DeepScale
Джерело фото: teslarati.com

Орієнтація на використання відносно недорогих процесорів для побудови систем машинного зору вигідна компанії Tesla, оскільки це не тільки дозволяє знизити їх собівартість, а й закласти необхідну для забезпечення надійності надмірність подібних вузлів. Ілон Маск (Elon Musk) не раз публічно стверджував, що для впевненої роботи «автопілота» достатньо даних, одержуваних ультразвуковими датчиками і камерами, а оптичні радари ( «лідари») в цьому сенсі надлишкові, не надто зручні з компонувальною точки зору, а також занадто дорогими в масовому застосуванні. Розробки DeepScale напевно дозволять Tesla удосконалити технології обробки зображень, одержуваних бортовими камерами електромобілів.

Читайте також: В Google Maps з’явився режим інкогніто

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...