Студенти з університету Райс створли спеціальний наручний годинник EpiWear для алергіків

Деякі форми алергії мають дійсно неприємні симптоми, які до того ж можуть наростати з часом – і коли настає алергічний період, багато людей тут же прагнуть застосувати противоаллергенний препарат. Проблема зазвичай полягає в тому, що такий препарат поставляється в форматі шприца EpiPen, який володіє помітною громіздкістю і деякими проблемами, пов’язаними з його безпосереднім застосуванням. Варто відзначити той факт, що і ця проблема незабаром буде остаточно вирішена за допомогою нового незвичайного пристрою під назвою EpiWear від фахівців з матеріального інжинерінгу з Університету Райс.

Сам пристрій має лише попередню назву, проте незабаром виразно обзаведеться своїм остаточним варіантом, а являє воно складне наручні пристрій – на зразок розумних наручних годинників – яке може швидко впускати адреналін, засіб проти алергії в організму людини, що страждає від неї або від раптово почався алергічного кризу. Пристрій має досить компактні розміри, зручно кріпиться на руку і складено з декількох шарів гнучкого полімеру з голкою, випуск якої управляється всього лише одним легким натисканням на пристрій.

годинник EpiWear
Джерело фото: click2houston.com

Таким чином, новий пристрій має можливість швидко і безпроблемно виконувати ін’єкції Противоалергенні препарату адреналін по першої необхідності з боку користувача, хоча сама конструкція і її особливості продовжують отримувати необхідні модифікації і поліпшення, тим самим все більше наближаючись до своєї комерційної моделі – до того ж, фахівці зацікавлені в тому, щоб представити дещо альтернативне.

Поки що невідомо, що конкретно вони мають на увазі під цим словом, проте передбачається, що EpiWear буде надалі володіти деякими сторонніми модулями і особливостями. До того ж, самі розробники говорять про своє бажання якомога швидше привести розробку до кінцевого комерційного вигляду, після чого вони обов’язково заявлять про закінчення роботи над нею.

Читайте також: Samsung почав тестувати віртуальну дебетову картку

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...