Sony розробляє голографічний дисплей для ігрових консолей

Компанія Sony запатентувала оригінальну новинку для ігрових консолей. Голографічний 3D-дисплей, який буде проектувати тривимірне зображення без використання шоломів, спеціальних окулярів і інших аксесуарів, буде підлаштовувати кут огляду при русі голови користувача. Крім того, скористатися технологією зможуть навіть два гравці одночасно.

Джерело фото: wccftech.com

Опублікований патент описує систему, що включає джерело світла і масив рухомих мікродзеркал для його відображення. Лівий і правий очі користувача будуть бачити трохи відрізняються кадри, формують тривимірну картинку. Спеціальні камери і сенсори будуть вимірювати відстань від гравця до екрану. Компанія також має намір включити в систему функції жестової управління, розпізнавання осіб і моргань.

В ході гри користувачі зможуть рухати головами – зображення буде переміщатися за поглядом гравця. Можливе використання дисплея в 2D або комбінованому режимі, коли один гравець бачить тривимірне зображення, а другий – двомірне. Технологія потенційно сумісна з консолями Xbox One X і Nintendo Switch, окулярами віртуальної і доповненої реальності і, в перспективі, зі смартфонами.

Компанія не перший рік працює над створенням голографічних дисплеїв. Ще 10 років тому японський виробник показав ранній прототип подібної розробки на виставці Digital Content Expo 2009 у Токіо.

Патент також описує можливість модульного підключення декількох дисплеїв для великих ігрових заходів. Передбачувана дата появи у продажу і ціна новинки не оголошені.

Читайте також: У смартфонах Samsung, Huawei і Xiaomi виявили критичну вразливість для взлому Android

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...