SoftServe – про компанію. It academy. Курси. Вакансії. Кар’єра. Зарплата. Відгуки. DOU. Київ. Львів

Інформація про компанію SoftServe

SoftServe – найбільша українська ІТ-компанія, яка займається виконанням замовлень по створенню програмних продуктів, а також наданням консультаційних послуг клієнтам.

На даний момент компанія SoftServe має офіси в 10 країнах світу, крім України офіси SoftServe знаходяться в Росії, Болгарії, Польщі, Німеччині, Швеції, Нідерландах, Великобританії, США і Канада, де працюють більше 8 000 співробітників. В Україні офіси компанії представлені в таких містах: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Чернівці, Івано-Франківськ.

Офіційний сайт: softserveinc.com
Дата заснування: 1993 рік
Засновники: Тарас Кицмей і Ярослав Любинець
Штаб-квартира: місто Остін, штат Техас, США і місто Львів, Україна
Оцінна вартість: більше 100 000 000 доларів
Чисельність працівників: близько 7 000 осіб в Україні

Діяльність SoftServe

Компанія SoftServe (СофтСерф) надає широкий спектр послуг, від проектування до архітектури, бізнес-аналітики, управління проектами, штучного інтелекту, рішень для підтримки клієнтів і багато іншого. Фахівці SoftServe мають досвід розробки ПЗ в таких напрямках як Cloud Security, US Design, Big Analytics і Internet of Things.

За час існування компанія SoftServe співпрацювала з такими компаніями як General Electric, Microsoft і Google. Для Microsoft вони створювали сервіс Bird’s Eye, а для Google сервіс Street View.

Вакансії SoftServe

Компанія SoftServe є другим найбільшим, після Epam Systems, роботодавцем для українських IT-фахівців. Станом на 2019 рік компанія наймає 1 співробітника в годину, що говорить про активне розширення штату. На даний момент в українських офісах SoftServe відкрито 36 вакансій. В основному це фахівці з розробки ПЗ на таких мовах програмування як:

  • .NET;
  • Python;
  • Ruby/RoR;
  • Java;
  • JavaScript.

Але також відкриті вакансії на посади Project Manager, Project Coordinator і QA. Більш детально про вакансії SoftServe читайте тут.

Кожен новий співробітник компанії проходить навчання у внутрішньокорпоративному університеті, який крім того готує нових фахівців за різними напрямками.

Історія розвитку

Компанія SoftServe була заснована двома студентами Національного університету “Львівська політехніка” в 1993 році. Ідея створення компанії з розробки програмного забезпечення до них прийшла після того, як вони закінчили бізнес курси компанії General Electric, що проводилися в той момент у Києві та Львові.

Саме General Electric надав українським підприємцям перше замовлення. Засновник компанії Тарас Кицмей каже, що перші 5 років роботи компанії це був чистий стартап. В цей період вони активно навчалися, вчили англійську мову, програмування, бізнес-підходи та ін. За цей час вони зрозуміли як необхідно вести IT-бізнес.

У 1997-1998 роках засновники SoftServe зрозуміли, що створена ними модель працює, і з цього моменту вони почали розширюватися. Їх компанія почала показувати зростання на 100-200% в рік за Revenue.

У 2000 році був відкритий перший офіс компанії в США.

З 2005 по 2010 рік компанія досить добре росла і отримала міжнародне визнання. Цьому сприяла співпраця SoftServe з компанією Microsoft для якої вони створювали продукт Bird’s Eye в 2004 році. Трохи пізніше – в 2007 році подібну розробку вони робили для Google Street View).

У 2006 році компанія створила власний університет з підготовки IT-фахівців SoftServe Universuty.

У 2008 році компанія відкрила штаб-квартиру у США. Спочатку, це був офіс у місті Форт-Майєрс, але в 2014 році він був перенесений до міста Остін, штат Техас. В цьому році компанія придбала амстердамську компанію Intium Consulting Group BV.

Трохи пізніше SoftServe поглинула UGE UkrGermanEnterprise GmbH.

У 2017 році SoftServe придбала польську компанію Coders Center.

За час існування, компанія СофтСерв отримала безліч нагород, як кращий роботодавець року в Україні та Європи за підсумками року.

Посил компанії співробітникам

Наша компанія займається не тільки технологіями, а й неупередженими людьми, які люблять технології і використовують їх, щоб розширити межі і з’єднати людей, бізнес і ідеї на краще. Ми підтримуємо цю пристрасть, допомагаючи нашим співробітникам не тільки будувати прекрасну кар’єру, але і жити чудовим життям.

  • Ми надихаємо на творчість без зусиль і цінуємо уяву;
  • Ми надихаємо справжні діалоги, пристрасні дебати і дружні жарти;
  • Ми говоримо про сенс;
  • Якою б не була тема, ми залишаємося людьми.

Ми розуміємо, що кращий спосіб побудувати наше майбутнє – допомогти вам побудувати своє. Щоб допомогти вам у розвитку, ми створили спеціальний університет SoftServe, що пропонує цілий ряд курсів з інформаційних технологій для бажаючих почати кар’єру, а також центр сертифікації, різні тренінги з м’якими і складними навичками для співробітників. Зростаючи разом, ми будуємо наше спільне майбутнє!

Відгуки та оцінки

Оцінка компанії SoftServe на сайті ua.indeed.com становить 4 бали з 5 можливих.

Оцінка компанії SoftServe на сайті vnutri.org становить 2,1 бала з 5 можливих.

Оцінка компанії SoftServe на сайті otude.net становить 4,7 бала з 5 можливих.

Як бачите, оцінки на різних сайтах дуже різняться. Це може бути пов’язано з тим, що керівництво підштовхує своїх співробітників голосувати за їхню компанію в різних рейтингах. На цю думку наштовхує ситуація, описана в цій статті.

Якщо ви співробітник компанії SoftServe або колись працювали в ній, то пишіть свою думку в коментарях нижче.

Фото офісів

Джерело фото: сайт jobs.dou.ua
Джерело фото: сайт jobs.dou.ua
Джерело фото: сайт jobs.dou.ua
Джерело фото: сайт jobs.dou.ua

Интервью владельца

Микола Бортнік
Микола Бортнікhttps://ua-rating.org
Микола це журналіст-мандрівник, який намагається не пропускати презентації нових гаджетів від компаній Apple і Samsung. Інформацію з перших вуст із цих конференцій він публікує на своєму YouTube-каналі і сайті ua-rating.org. Доречі, він віддає перевагу техніці Apple і важає, що Стів Джобс перевернув індустрію технологій, але визнає, що Samsung може перейняти пальму першості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...

У Google Play знайдені 49 заражених вірусом додатків

Фахівці компанії Trend Micro, що працює в...