SoftServe – про компанію. It academy. Курси. Вакансії. Кар’єра. Зарплата. Відгуки. DOU. Київ. Львів

Інформація про компанію SoftServe

SoftServe – найбільша українська ІТ-компанія, яка займається виконанням замовлень по створенню програмних продуктів, а також наданням консультаційних послуг клієнтам.

На даний момент компанія SoftServe має офіси в 10 країнах світу, крім України офіси SoftServe знаходяться в Росії, Болгарії, Польщі, Німеччині, Швеції, Нідерландах, Великобританії, США і Канада, де працюють більше 8 000 співробітників. В Україні офіси компанії представлені в таких містах: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Чернівці, Івано-Франківськ.

Офіційний сайт: softserveinc.com
Дата заснування: 1993 рік
Засновники: Тарас Кицмей і Ярослав Любинець
Штаб-квартира: місто Остін, штат Техас, США і місто Львів, Україна
Оцінна вартість: більше 100 000 000 доларів
Чисельність працівників: близько 7 000 осіб в Україні

Діяльність SoftServe

Компанія SoftServe (СофтСерф) надає широкий спектр послуг, від проектування до архітектури, бізнес-аналітики, управління проектами, штучного інтелекту, рішень для підтримки клієнтів і багато іншого. Фахівці SoftServe мають досвід розробки ПЗ в таких напрямках як Cloud Security, US Design, Big Analytics і Internet of Things.

За час існування компанія SoftServe співпрацювала з такими компаніями як General Electric, Microsoft і Google. Для Microsoft вони створювали сервіс Bird’s Eye, а для Google сервіс Street View.

Вакансії SoftServe

Компанія SoftServe є другим найбільшим, після Epam Systems, роботодавцем для українських IT-фахівців. Станом на 2019 рік компанія наймає 1 співробітника в годину, що говорить про активне розширення штату. На даний момент в українських офісах SoftServe відкрито 36 вакансій. В основному це фахівці з розробки ПЗ на таких мовах програмування як:

  • .NET;
  • Python;
  • Ruby/RoR;
  • Java;
  • JavaScript.

Але також відкриті вакансії на посади Project Manager, Project Coordinator і QA. Більш детально про вакансії SoftServe читайте тут.

Кожен новий співробітник компанії проходить навчання у внутрішньокорпоративному університеті, який крім того готує нових фахівців за різними напрямками.

Історія розвитку

Компанія SoftServe була заснована двома студентами Національного університету “Львівська політехніка” в 1993 році. Ідея створення компанії з розробки програмного забезпечення до них прийшла після того, як вони закінчили бізнес курси компанії General Electric, що проводилися в той момент у Києві та Львові.

Саме General Electric надав українським підприємцям перше замовлення. Засновник компанії Тарас Кицмей каже, що перші 5 років роботи компанії це був чистий стартап. В цей період вони активно навчалися, вчили англійську мову, програмування, бізнес-підходи та ін. За цей час вони зрозуміли як необхідно вести IT-бізнес.

У 1997-1998 роках засновники SoftServe зрозуміли, що створена ними модель працює, і з цього моменту вони почали розширюватися. Їх компанія почала показувати зростання на 100-200% в рік за Revenue.

У 2000 році був відкритий перший офіс компанії в США.

З 2005 по 2010 рік компанія досить добре росла і отримала міжнародне визнання. Цьому сприяла співпраця SoftServe з компанією Microsoft для якої вони створювали продукт Bird’s Eye в 2004 році. Трохи пізніше – в 2007 році подібну розробку вони робили для Google Street View).

У 2006 році компанія створила власний університет з підготовки IT-фахівців SoftServe Universuty.

У 2008 році компанія відкрила штаб-квартиру у США. Спочатку, це був офіс у місті Форт-Майєрс, але в 2014 році він був перенесений до міста Остін, штат Техас. В цьому році компанія придбала амстердамську компанію Intium Consulting Group BV.

Трохи пізніше SoftServe поглинула UGE UkrGermanEnterprise GmbH.

У 2017 році SoftServe придбала польську компанію Coders Center.

За час існування, компанія СофтСерв отримала безліч нагород, як кращий роботодавець року в Україні та Європи за підсумками року.

Посил компанії співробітникам

Наша компанія займається не тільки технологіями, а й неупередженими людьми, які люблять технології і використовують їх, щоб розширити межі і з’єднати людей, бізнес і ідеї на краще. Ми підтримуємо цю пристрасть, допомагаючи нашим співробітникам не тільки будувати прекрасну кар’єру, але і жити чудовим життям.

  • Ми надихаємо на творчість без зусиль і цінуємо уяву;
  • Ми надихаємо справжні діалоги, пристрасні дебати і дружні жарти;
  • Ми говоримо про сенс;
  • Якою б не була тема, ми залишаємося людьми.

Ми розуміємо, що кращий спосіб побудувати наше майбутнє – допомогти вам побудувати своє. Щоб допомогти вам у розвитку, ми створили спеціальний університет SoftServe, що пропонує цілий ряд курсів з інформаційних технологій для бажаючих почати кар’єру, а також центр сертифікації, різні тренінги з м’якими і складними навичками для співробітників. Зростаючи разом, ми будуємо наше спільне майбутнє!

Відгуки та оцінки

Оцінка компанії SoftServe на сайті ua.indeed.com становить 4 бали з 5 можливих.

Оцінка компанії SoftServe на сайті vnutri.org становить 2,1 бала з 5 можливих.

Оцінка компанії SoftServe на сайті otude.net становить 4,7 бала з 5 можливих.

Як бачите, оцінки на різних сайтах дуже різняться. Це може бути пов’язано з тим, що керівництво підштовхує своїх співробітників голосувати за їхню компанію в різних рейтингах. На цю думку наштовхує ситуація, описана в цій статті.

Якщо ви співробітник компанії SoftServe або колись працювали в ній, то пишіть свою думку в коментарях нижче.

Фото офісів

Джерело фото: сайт jobs.dou.ua
Джерело фото: сайт jobs.dou.ua
Джерело фото: сайт jobs.dou.ua
Джерело фото: сайт jobs.dou.ua

Интервью владельца

Микола Бортнік
Микола Бортнікhttps://ua-rating.org
Микола це журналіст-мандрівник, який намагається не пропускати презентації нових гаджетів від компаній Apple і Samsung. Інформацію з перших вуст із цих конференцій він публікує на своєму YouTube-каналі і сайті ua-rating.org. Доречі, він віддає перевагу техніці Apple і важає, що Стів Джобс перевернув індустрію технологій, але визнає, що Samsung може перейняти пальму першості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...