Смартфони видають нелегальних мігрантів поліції США

Новий звіт показує, що уряд Сполучених Штатів купує комерційні бази даних про місцезнаходження для відстеження нелегальних іммігрантів. Ці дані використовуються Міністерством внутрішньої безпеки США для пошуку і арешту нелегальних іммігрантів, особливо тих, хто перетинає мексиканський кордон. 

Джерело фото: ergana.agency

База даних розташування отримує свої дані з різних програм, наприклад для ігор, прогнозу погоди і покупок. Він легально отримують згоду користувача відстежувати його розташування.

The Wall Street Journal повідомляє, що дані використовуються двома відділами Міністерства внутрішньої безпеки США, а саме Імміграційної і митної поліції (широко відомої як ICE) і Службою митного та прикордонного контролю (CBP). Інформація, отримана із бази даних, використовувалася для виявлення та арешту нелегальних іммігрантів, особливо у віддалених районах мексиканського кордону. Окремі урядові документи містять непрямі посилання на такі дані, що використовуються для відстеження, серед іншого, тунелів вздовж кордону. 

Згідно з даними цих людей і документами, Міністерство внутрішньої безпеки використовували отриману інформацію для виявлення іммігрантів без документів та інших осіб, які можуть незаконно в’їжджати в США. 

Як і очікувалося, уряд публічно не визнало використання таких даних. Хоча деякі можуть сказати, що це неетично і завдає шкоди конфіденційності користувачів, така практика абсолютно законна. Використання даних розташування має тверду юридичну основу, оскільки уряд купує доступ до них у комерційного постачальника. 

Venntel один з найбільших постачальників даних про місцезнаходження. Імміграційна та митна поліція з 2018 року витратила значну суму грошей $190 000 на ліцензії Venntel, в той час як Служба митного і прикордонного контролю витратила більше $1 мільйона в 2019 році. 

CBP стверджує, що використовує невелику кількість даних про місцезнаходження та захищає конфіденційність американців. Дані про стільникових веж не включені в ці дані про місцезнаходження, так як вони можуть бути використані для точної ідентифікації користувачів.

Хоча CBP говорить, що дані анонімними, складно зрозуміти, як анонімні дані використовуються для визначення нелегальних мігрантів та їх арешту.

Органи стверджують, що дані «псевдонимизированы» пристрої представлені з використанням унікальних ідентифікаторів, а не імен користувачів. 

Псевдонимизация означає, що кожен мобільний телефон представлений буквено-цифровим ідентифікатором, який не пов’язаний з ім’ям власника пристрою.Користувачі мобільних телефонів можуть змінити свій ідентифікатор в меню налаштувань свого пристрою або обмежити доступ додатків до свого місця перебування.

Як би там не було, існує тонка грань між використанням даних для заходів щодо захисту правопорядку і їх неправильним використанням для зловмисних цілей. Звичайно, деякі стверджують, що якщо ви не робите нічого поганого, вам нема чого приховувати. Це та ж сама аргументація, яку авторитарні уряди використовують для виправдання своїх дій.

Подібні проблеми пояснюють, чому такі компанії, як Apple, підсилюють контроль конфіденційності своїх даних, навіть якщо ці зміни можуть здатися егоїстичними і спрямованими проти конкурентів.

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...