Розробники розкрили секрет камери смартфона Google Pixel 4

Google пояснила принцип роботи режиму астрофотографії на своїх нових флагмани Pixel 4 і Pixel 4 XL. Повна інформація про функції для зйомки нічного неба опублікована в блозі компанії.

Google Pixel 4
Джерело фото: businessinsider.com

Розробники звернули увагу, що астрофотографіі можна експонувати до 4 хвилин на Pixel 4. Та ж функція на Pixel 3 тримає затвор відкритим максимум хвилину.

При цьому велика витримка, особливо при зйомці з рук, може змастити знімок, а зірки перетворюються в короткі смужки. Камера Google обходить цю особливість шляхом програмної нарізки на кадри, зберігаючи звичайні світлі точки на небі.

Камера Google
Джерело фото: ai.googleblog.com

Інженерам компанії вдалося вирішити ще кілька проблем з новим режимом. Під час нічної зйомки з великою витримкою на знімку можуть з’являтися так звані гарячі і холодні пікселі, які виглядають як дефект зображення. Під час обробки Pixel 4 замінює засвічені області придатними сусідніми пікселями.

Іншою проблемою стало визначення композиції, оскільки в сутінках видошукач практично нічого не показує. Рішення виявилося простим – користувачеві просто показують останній кадр, зроблений в нічному режимі. Попередній знімок при цьому можна відкласти і почати робити нову фотографію з правильно вибудуваної композицією.

Також в сутінках страждає ще одна функція камер – без світла складно визначити точку фокусування. Для обходу цього обмеження камера Pixel 4 робить пару пробних знімків і аналізує, на чому необхідно сфокусуватися. Тестові кадри не використовуються для фінальної фотографії.

Останнім бар’єром перед запуском режиму астрофотографії було точне визначення рівня освітленості неба. Велика витримка може зробити знімок схожим на денний, тому Google довелося додати в камеру спеціальний алгоритм, навчений на 10000 фотографіях, який би визначав, що перед ним нічне небо, і під час обробки затемнював його, додавав більше контрасту, знижував шуми.

Читайте також: Комп’ютерні ігри тепер можна запустити на смартфоні Samsung

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Android найближчим часом почне оновлюватися самостійно

Як відомо, для установки оновлень смартфону необхідна...

Xiaomi представила новий багатофункціональний годинник

Компанія Xiaomi представила Bluetooth-годинник Qingoing на своїй...

Nike запатентувала блокчейн CryptoKicks для виробництва своїх кросівок

Nike запатентувала технологію виробництва взуття, яка зав'язана...

Ілон Маск розкрив деякі подробиці щодо габаритів Tesla Cybertruck

Електричний пікап Tesla Cybertruck зібрав понад чверть...

Рендери OnePlus 8 Lite натякають на випуску недорогих смартфонів

Компанія OnePlus може повернутися до випуску смартфонів...

В мережі криптовалюти ETH відбувся хардфорк

Сьогодні, 8 грудня 2019 року, в мережі...