Розробники розкрили секрет камери смартфона Google Pixel 4

Google пояснила принцип роботи режиму астрофотографії на своїх нових флагмани Pixel 4 і Pixel 4 XL. Повна інформація про функції для зйомки нічного неба опублікована в блозі компанії.

Google Pixel 4
Джерело фото: businessinsider.com

Розробники звернули увагу, що астрофотографіі можна експонувати до 4 хвилин на Pixel 4. Та ж функція на Pixel 3 тримає затвор відкритим максимум хвилину.

При цьому велика витримка, особливо при зйомці з рук, може змастити знімок, а зірки перетворюються в короткі смужки. Камера Google обходить цю особливість шляхом програмної нарізки на кадри, зберігаючи звичайні світлі точки на небі.

Камера Google
Джерело фото: ai.googleblog.com

Інженерам компанії вдалося вирішити ще кілька проблем з новим режимом. Під час нічної зйомки з великою витримкою на знімку можуть з’являтися так звані гарячі і холодні пікселі, які виглядають як дефект зображення. Під час обробки Pixel 4 замінює засвічені області придатними сусідніми пікселями.

Іншою проблемою стало визначення композиції, оскільки в сутінках видошукач практично нічого не показує. Рішення виявилося простим – користувачеві просто показують останній кадр, зроблений в нічному режимі. Попередній знімок при цьому можна відкласти і почати робити нову фотографію з правильно вибудуваної композицією.

Також в сутінках страждає ще одна функція камер – без світла складно визначити точку фокусування. Для обходу цього обмеження камера Pixel 4 робить пару пробних знімків і аналізує, на чому необхідно сфокусуватися. Тестові кадри не використовуються для фінальної фотографії.

Останнім бар’єром перед запуском режиму астрофотографії було точне визначення рівня освітленості неба. Велика витримка може зробити знімок схожим на денний, тому Google довелося додати в камеру спеціальний алгоритм, навчений на 10000 фотографіях, який би визначав, що перед ним нічне небо, і під час обробки затемнював його, додавав більше контрасту, знижував шуми.

Читайте також: Комп’ютерні ігри тепер можна запустити на смартфоні Samsung

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...