Розробники Google оновили функціонал в додатку Android Auto

Компанія Google іноді демонструє досить дивну політику і тенденцію щодо оновлення операційної системи Android і ряду своіх інших додатків. Хорошим прикладом такої політики є програма “Android Auto“, яка призначена для голосового та в цілому більш зручного управління своїм мобільним пристроєм, перебуваючи за кермом автомобіля. Нещодавно з приходом нової версії Android 10 додаток остаточно втратив працездатний характер. І компанії треба було не просто виправити баги, а випустити зовсім інший програмний продукт під назвою Android Auto for Phone Screens, переробивши більшу частину свого коду.

Android Auto
Джерело фото: bolandmazda.ie

Варто зазначити, що саме по собі додаток Android Auto представляє дійсно унікальний набір функцій і можливостей за зручним і швидкому голосовому управління своїм Android-контентом, не випускаючи з рук кермо. Нове оновлення для нової версії операційної системи Android 10 привнесло безліч унікальних і вельми корисних нововведень і оптимізацій, які, втім, так і залишилися нереалізованими на практиці, оскільки Google довелося впровадити все це в концептуально новий додаток.

Крім цього, компанія повернула традиційний формат і стиль іконок додатка, в тому числі при його залученні допомогою бортового комп’ютера. Все це стає досить очікуваним, але від того не менш приємним моментом, оскільки багато автовласників, які використовують функціонал і можливості Android Auto не могли відмовити собі в задоволенні поліпшити комфорт перебування за кермом. Втім, попереду компанію чекає ще чимало моментів, пов’язаних з постійною і подальшою оптимізацією свого ПО.

Android Auto
Джерело фото: 9to5google.com

Тому що від цього буде залежати те, наскільки добре і швидко компанія впорається з оптимізацією наступних версій свого додатка. Багатьох користувачів також цікавить питання, що нового буде привнесено по мірі відновлення системи Android 10, оскільки деякі виробники бортових комп’ютерів для авто не в останню чергу звертають увагу на тенденції і прагнення Google в цьому сенсі – а тому історія поновлення напевно вийде цікавою і незвичною.

Читайте також: В Microsoft представили тисячолітні дискети

Володимир Хвещук
Володимир Хвещукhttps://ua-rating.org
За освітою Володимир викладач українскької мови та літератури, але ще під час навчання почав підробляти журналістом для міського інтернет-видання. Захоплення гаджетами почалося з моменту роботи в одному із магазинів електроніки. На данний момент Володимир має свій інтернет-магазин електроніки, а також висвітлює новини індустрії на нашому сайті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...

У Google Play знайдені 49 заражених вірусом додатків

Фахівці компанії Trend Micro, що працює в...