Ripple не зупиняється на досягнутому: Безстроковий своп XRP на BitMEX і Tempus

Ripple не зупиняється на досягнутому: Безстроковий своп XRP на BitMEX і Tempus

Ripple не зупиняється на досягнутому, продовжуючи досить активно просуватися в усіх напрямках. Компанія Ripple демонструє дійсно хороші і надійні стратегії, які дозволяють поступово досягати цього лідерства. Технології Ripple досить активно впроваджуються в проекти різних фірм у зв’язку зі своєю високою ефективністю, а також безперебійною роботою. Проекти Ripple часто хваляться багатьма експертами та діячами з позначенням, що це майбутнє фінансових технологій. Підйом Ripple залежить від багатьох подій. Так, BitMEX ввела безстроковий контракт своп з XRP і доларом США, а Tempus нещодавно почала працювати в мережі Ripple.

Ripple не зупиняється на досягнутому: Безстроковий своп XRP на BitMEX

BitMEX ввела безстроковий контракт своп з Ripple XRP та доларом США. BitMEX оголосила, що контракт на безстроковий своп XRP / USD стане доступним для торгівлі 5 лютого 2020 року о 04:00 UTC. Новий продукт буде продаватися без установленого терміну придатності. Кожен ф’ючерсний контракт коштує 1 долар. Користувачі зобов’язані платити внесок за фінансування кожні вісім годин.

Тепер трейдери зможуть відкривати довгу або коротку позицію по Ripple XRP з плечем 100x і вкладати свої гроші туди, куди їм буде потрібно. BitMEX має величезний вплив на ринок криптовалют. Обсяги торгівлі ф’ючерсами на біткойни останнім часом перевищив 2 трлн доларів. Тому таке нововведення для Ripple XRP на BitMEX не можна недооцінювати, воно може мати велике значення для просування цифрового активу.

Tempus

Американська компанія Tempus нещодавно почала працювати в мережі Ripple. Згідно з оголошенням, інтеграція з Ripple дозволить Tempus працювати з канадським платіжним агентом Remitr. Це пропонує значну цінність для клієнтів, забезпечуючи швидку і безпечну доставку платежів CAD і оптимізуючи збір платежів в CAD і USD в Канаді шляхом дебетування ACH, і в поєднанні з транскордонним розрахунком між Remitr і Tempus. Таким чином, забезпечується безпроблемне проходження ділових платежів між Канадою і США.

RippleNet, глобальна мережа банків і провайдерів платежів Ripple, підтримує платежі у необроблених (традиційних) валютах, таких як долари США, канадські долари і євро, і є безпечною, швидкої і економічно ефективною альтернативою застарілій системі SWIFT. Робота з Ripple також відкриває Tempus можливість направляти додаткові валюти через мережу в майбутньому.

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...