Редакція

UA-RATING. ORG– новинний ресурс про технології в Українї та за її межами.

В нашій команді працюють справжні фанатики нових технологій.

Мета редакційної команди: забезпечити наших читачів найсвіжішими, правдивими, унікальними новинами та оглядами нових смартфонів, комп’ютерів та ігрових консолей.

Едік Пастерук

Головний редактор ua-rating.org

Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.
E-mail для зв'язку: ua.rating@yandex.ru

Володимир Хвещюк

Автор

За освітою Володимир викладач українскької мови та літератури, але ще під час навчання почав підробляти журналістом для міського інтернет-видання. Захоплення гаджетами почалося з моменту роботи в одному із магазинів електроніки. На данний момент Володимир має свій інтернет-магазин електроніки, а також висвітлює новини індустрії на нашому сайті.
E-mail для зв'язку: vovahveshuk@yandex.ru

Вадім Дядянін

Автор

Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.
E-mail для зв'язку: vadimdyadyanin@yandex.ru

Микола Бортнік

Автор

Микола це журналіст-мандрівник, який намагається не пропускати презентації нових гаджетів від компаній Apple і Samsung. Інформацію з перших вуст із цих конференцій він публікує на своєму YouTube-каналі і сайті ua-rating.org. Доречі, він віддає перевагу техніці Apple і важає, що Стів Джобс перевернув індустрію технологій, але визнає, що Samsung може перейняти пальму першості.