ОС Tizen від Samsung стане доступною третім особам

У південнокорейській корпорації Samsung є колосальні фінансові ресурси, завдяки яким вона є однією з найбільших і найвідоміших компаній в світі, а на ринку мобільних пристроїв їй так і зовсім ось уже як більш ніж 10 років вдається зберігати за собою лідируючу позицію. Ще кілька років тому співробітники цього бренду створили і випустили свою власну операційну систему для смартфонів, яка повинна була стати заміною Android, проте вже незабаром стало зрозуміло, що нічого такого не трапиться, а нове програмне забезпечення цілком і повністю приречене на провал. У підсумку, його почали використовувати в смарт-годинах і телевізорах, щоб всі інвестиції не виявилися повністю марними.

Tizen
Джерело фото: dday.it

З тих самих пір пройшло вже багато часу, і саме тому Samsung випустила для всіх бажаючих свою фірмову платформу під назвою Tizen OS, яку вже зовсім скоро зможуть повноцінно використовувати всі, хто цього побажають. Спочатку даної операційній системі пророкували велике світле майбутнє, однак в якийсь момент часу щось пішло не за планом, у зв’язку з чим вона не зуміла стати навіть тінню Android, не кажучи вже про те, щоб на рівних конкурувати з легендарної ОС від американської корпорації Google. В недалекому майбутньому у даної платформи може з’явитися майбутнє, так як доступ до неї нададуть усім бажаючим.

Tizen samsung
Джерело фото: dday.it

Як повідомляють зарубіжні ЗМІ, корпорація Samsung вирішила зробити Tizen OS доступною для всіх компаній, які зацікавлені в її використанні в рамках своїх продуктів. При цьому наголошується, що користуватися новим програмним забезпеченням такі зможуть на відкритій безкоштовній основі, тобто, простіше кажучи, робити будь-які грошові відрахування при цьому не потрібно, принаймні про це нічого не повідомляли. Навряд чи якісь бренди почнуть випускати смартфони під управлінням такої ОС, нехай вона поступово і продовжує розвиватися, а ось телевізори і смарт-годинник цілком можуть, тому що на таких електронних пристроях дана платформа і зуміла прижитися.

Піти на такий крок, що очевидно, південнокорейська корпорація вирішила заради конкуренції з Android TV та Wear OS, тобто з операційними системами від Google, який з кожним днем ​​захоплюють все більшу частку ринку. Нічого хорошого в цьому для Samsung немає, адже її платформа в особі Tizen OS змушена самотужки протистояти всім конкурентам, а це вкрай складно робити, коли інші операційні системи, єдині в усіх відношеннях, використовують десятки інших брендів. Головна перевага тих же самих смарт-годин під управлінням Tizen OS в тому, що вони можуть працювати на одному заряді батареї максимально довго, в порівнянні зі своїми конкурентами. Автономність може досягати 3 – 4 днів активного використання.

Читайте також: Apple опубліковала квартальний звіт про доходи

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...