ОС Tizen від Samsung стане доступною третім особам

У південнокорейській корпорації Samsung є колосальні фінансові ресурси, завдяки яким вона є однією з найбільших і найвідоміших компаній в світі, а на ринку мобільних пристроїв їй так і зовсім ось уже як більш ніж 10 років вдається зберігати за собою лідируючу позицію. Ще кілька років тому співробітники цього бренду створили і випустили свою власну операційну систему для смартфонів, яка повинна була стати заміною Android, проте вже незабаром стало зрозуміло, що нічого такого не трапиться, а нове програмне забезпечення цілком і повністю приречене на провал. У підсумку, його почали використовувати в смарт-годинах і телевізорах, щоб всі інвестиції не виявилися повністю марними.

Tizen
Джерело фото: dday.it

З тих самих пір пройшло вже багато часу, і саме тому Samsung випустила для всіх бажаючих свою фірмову платформу під назвою Tizen OS, яку вже зовсім скоро зможуть повноцінно використовувати всі, хто цього побажають. Спочатку даної операційній системі пророкували велике світле майбутнє, однак в якийсь момент часу щось пішло не за планом, у зв’язку з чим вона не зуміла стати навіть тінню Android, не кажучи вже про те, щоб на рівних конкурувати з легендарної ОС від американської корпорації Google. В недалекому майбутньому у даної платформи може з’явитися майбутнє, так як доступ до неї нададуть усім бажаючим.

Tizen samsung
Джерело фото: dday.it

Як повідомляють зарубіжні ЗМІ, корпорація Samsung вирішила зробити Tizen OS доступною для всіх компаній, які зацікавлені в її використанні в рамках своїх продуктів. При цьому наголошується, що користуватися новим програмним забезпеченням такі зможуть на відкритій безкоштовній основі, тобто, простіше кажучи, робити будь-які грошові відрахування при цьому не потрібно, принаймні про це нічого не повідомляли. Навряд чи якісь бренди почнуть випускати смартфони під управлінням такої ОС, нехай вона поступово і продовжує розвиватися, а ось телевізори і смарт-годинник цілком можуть, тому що на таких електронних пристроях дана платформа і зуміла прижитися.

Піти на такий крок, що очевидно, південнокорейська корпорація вирішила заради конкуренції з Android TV та Wear OS, тобто з операційними системами від Google, який з кожним днем ​​захоплюють все більшу частку ринку. Нічого хорошого в цьому для Samsung немає, адже її платформа в особі Tizen OS змушена самотужки протистояти всім конкурентам, а це вкрай складно робити, коли інші операційні системи, єдині в усіх відношеннях, використовують десятки інших брендів. Головна перевага тих же самих смарт-годин під управлінням Tizen OS в тому, що вони можуть працювати на одному заряді батареї максимально довго, в порівнянні зі своїми конкурентами. Автономність може досягати 3 – 4 днів активного використання.

Читайте також: Apple опубліковала квартальний звіт про доходи

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

iPhone 11 5G з’явився в Піднебесній

iPhone 11 5G стоїть навіть дешевше звичайного,...

З’явилися нові рендери Sony PlayStation 5

Консолі хочуть зберегти незвичайний дизайн і пророкують...

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...