Opera поліпшила показник швидкості на 20% та отримала поліпшення функції захисту конфіденційності

Команда розробників Opera оголосила про нововведення, які з’явилися в браузері, а також про переваги, одержуваних користувачами веб-оглядача.

Opera
Джерело фото: hitech.vesti.ru

Одна з особливостей оновленого браузера полягає в наявності вбудованого блокувальника трекерів відстеження поведінки користувачів в мережі Інтернет, які використовуються багатьма сайтами. Такий підхід дозволяє зробити взаємодію з веб-простором більш захищеним. Крім того, швидкість роботи браузера також значно зростає. Розробники нададуть користувачам можливість самостійно вибирати, якими даними вони готові ділитися з сайтами.

Джерело фото: blogs.opera.com

Блокування трекерів може бути включена в меню установки веб-браузера або в його налаштуваннях. Після її включення в адресному рядку браузера буде відображатися відповідна іконка у вигляді щита, клікнувши по якій можна подивитися інформацію про кількість заблокованих трекерів. При необхідності користувач може відключити цю функцію для окремих сайтів.

В основі блокувальника трекерів лежить технологія EasyPrivacy Tracking Protection List, що працює аналогічно інтегрованого в Opera блокувальнику рекламного контента. Функція здійснює автоматичне виявлення відомих скриптів трекерів з їх подальшою блокуванням. Цю функцію не дозволяє прискорити завантаження сайтів в середньому на 20%, а в поєднанні з блокувальником реклами – на 23%.

Opera стає не тільки безпечніше і швидше, але також і цікавіше. Функція скриншота уможливлює створення знімків сторінок і їх подальше редагування безпосередньо у вікні браузера. Розробники додали цьому інструменту нові можливості.

скріншот Opera
Джерело фото: blogs.opera.com

Після натискання на іконку камери ви можете зберегти сторінку у вигляді PDF-файлу або зробити повнорозмірний скріншот. Крім того, при необхідності можна виділити тільки частину сторінки, зробити її знімок, а після приступити до редагування. Розробники поліпшили інструменти розмиття і малювання, а в функції скриншота з’явилася можливість вставки тексту, власних Селфі або емодзі.

Ще Opera пропонує своїм користувачам безкоштовний, безлімітний і не зберігає логів VPN. Браузер Opera більше 3 років надає функцію, що дозволяє приховати ваше місце розташування і реальний IP-адресу від сайтів. Активація цієї функції має на увазі створення захищеного з’єднання з однією з локацій, де є сервери Opera. Такий підхід дозволяє істотно підвищити рівень приватності при взаємодії з веб-сайтами. Крім того, браузерні VPN є непоганим захистом при роботі в публічних мережах Wi-Fi, оскільки він не дозволяє третім особам бачити відвідувані вами сайти.

Читайте також: В Samsung презентували Chromebook 4 серії

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...