Nikola Motor Company випускає новий проект WAV-транспорту

Компанія-виробник спеціалізованої морської транспортної техніки Nikola Motor Company сьогодні представила потенційним покупцям дійсно цікавий концепт свого нового засобу під назвою Nikola WAV – що розшифровується як Water Adventure Vehicle і розраховується на тих, хто вважає за краще цікаві прогулянки по річці. Представляючи собою щось середнє між повітряним катером і моторним човном, модель Nikola WAV володіє дійсно цікавою ергономікою і дивує дійсно відмінним рівнем продуктивності – втім, поки по технічній частині відомо зовсім небагато, з огляду на те, що виробник про це замовчує.

Nikola WAV
Джерело фото: theverge.com

Крім того, поки невідомо, коли саме модель повинна вийти на масовий призначений для користувача ринок – передбачається, що це станеться вже в 2020 році. Однак те, що відомо вже зараз, є дійсно цікавим і незвичним – оскільки за своїми технічними параметрами модель WAV, за словами розробників, фактично повторює минулорічну модель Gratis X1 – іншими словами, представляючи собою високопродуктивний морськой скутер вертикального типу, який може вмістити до чотирьох осіб і пересувається з досить великою швидкістю.

Gratis X1
Джерело фото: auto.vercity.ru

Спортивна ергономіка, показана на зображеннях, явно натякає на те, що модель орієнтована не тільки на любителів відпочинку, але і на шанувальників водного спорту, а тому варто очікувати подальшого розширення технічного ряду моделей. Крім того, модель буде мати власну LED-підсвіткою, розумними регуляторами повороту і навіть окремої інфопанелі для кращого управління.

Таким чином, модель Nikola WAV стає одним з найбільш багатообіцяючих і цікавих моделей морського і річкового скутера, який може надати своїм користувачам щось дійсно цікаве і незвичайне. Варто відзначити, що сама компанія говорить про те, що має намір так чи інакше підготувати особливий старт моделі для потенційних споживачів, однак тут можуть виникнути деякі труднощі, пов’язані з технічною реалізацією.

Читайте також: Sony розробляє голографічний дисплей для ігрових консолей

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...