Mozilla випускає Firefox 70 з соціальним захистом відстеження

Mozilla випустила оновлення Firefox для всіх популярних ОС. Firefox 70 буде захищати від трекерів соцмереж і розповідати користувачам, хто за ними стежить. Про повідомляє ресурс venturebeat.

Firefox 70
Джерело фото: venturebeat.com

Нахабній інтернет-рекламі Firefox оголосив війну ще в минулому році. З серпня 2018 браузер почав блокувати cookie, які відстежують дії користувача сайту. У січні блокування небажаного контенту розбили на 3 режиму: для користувача, строгий і стандартний, який стоїть за умовчанням. Тепер в строгому режимі блокування трекерів з’явився блокувальник віджетів соцмереж. Він не дає соцмережах збирати дані про користувача на інших сайтах.

Крім того, Mozilla зробила систему звітності: останні повідомлення від браузера можна відкрити, натиснувши на щит зліва від адресного рядка. Відкриється зведений звіт про те, що браузер блокував і чому.

Mozilla
Джерело фото: venturebeat.com

Що ще нового:

  • У браузер вбудували два системних доповнення: Lockwise і Firefox Monitor. Перший допомагає зберігати паролі та керувати ними, а другий при вході в облікові записи пробиває email-адреси по базі витоків HaveIBeenPwnd. Ще з’явився генератор паролів, він доступний в контекстному меню в полях для введення пароля.
  • Доданий режим суворої ізоляції сторінок, Fission. Якщо він включений, сторінки різних сайтів запускаються в пам’яті різних процесів, в різних пісочницях.
  • Firefox 70 перестав показувати вміст файлів при завантаженні через FTP. Браузер тепер пропонує зберегти файл, що відкривається на диску незалежно від його формату.
  • В адресному рядку поруч з URL з’явилася піктограма компаса. Вона відображає, чи є у запущеного сайту доступ до даних про місцезнаходження пристрою.

Читайте також: Ноутбук Surface Laptop 3 від Microsoft отримав хорошу оцінку ремонтопридатності

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...

У Google Play знайдені 49 заражених вірусом додатків

Фахівці компанії Trend Micro, що працює в...