Microsoft запуcкає новий бета-додаток Office для користувачів Android

Розробники з Microsoft продовжують створювати софтверні продукти для мобільної платформи Android. Про це повідомляє інтернет видання gizchina. Найбільшою популярністю серед користувачів Android вдалося домогтися офісним додаткам Microsoft. Ймовірно, тому розробники вирішили створити новий додаток, який об’єднає в собі такі інструменти, як Word, Excel, PowerPoint, а також Office Lens.

Word, Excel, PowerPoint, Office Lens
Джерело фото: gizchina.com

Новий додаток підтримує режим спільної роботи, в якому користувачі можуть створювати і редагувати документи в режимі реального часу. Документи можуть зберігатися на призначеному для користувача пристрої або в хмарному просторі. Крім звичних документів Word і Excel користувачі зможуть миттєво створювати PDF, а також підписувати їх, використовуючи для цього сканер відбитків пальців. Додаток дозволяє з легкістю переміщати файли між смартфоном і комп’ютером, а також відправляти їх відразу на кілька пристроїв.

Додаток може використовуватися без входу в систему, але для доступу до документів і можливості зберігання їх в OneDrive, буде потрібно обліковий запис Microsoft. Додаток Office сумісно з мобільними пристроями, що працюють під управлінням Android Marshmallow і пізніших версій ОС.

Новий додаток, яке об’єднає в собі набір популярних офісних інструментів від Microsoft, вже опубліковано в офіційному магазині цифрового контенту Google Play Store. В даний час воно знаходиться в «ранньому доступі», тобто користувачам пропонується завантажити бета-версію. Коли буде запущена стабільна версія нового додатка, невідомо. Також незрозуміло, що буде зі старими офісними додатками Microsoft після виходу нового Office.

Читайте також: У додатку Google Карти з’явився режим Інкогніто

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...