Microsoft оголосила про смерть Office

Які б аналоги не створювали для популярного офісного пакета Microsoft Office, але все одно саме оригінальний залишається самим актуальним і затребуваним на ринку, а раз на кілька років його оновлюють, просячи користувачів знову і знову віддавати гроші за покращений інтерфейс, розширені функціональні можливості і безліч інших особливостей. Сьогодні, 15 жовтня 2019 року, американська корпорація Microsoft оголосила про смерть своєї фірмової платформи для роботи з документами, яка була випущена багато років назад. Користувачі Office більше не будуть отримувати оновлення, а разом з тим і технічну підтримку в будь-якому вигляді.

Office
Джерело фото: aalto.fi

Так, тепер всім користувачам показується повідомлення з інформацією про те, що вже через один рік, тобто з 11 жовтня 2020 року, офісний пакет Office 2010 перестане працювати, так як термін його підтримки – 10 років. Це програмне забезпечення продовжить повною мірою працювати, проте ніяких нових апдейтів для нього вже не буде, а надаватися будь-яка підтримка з боку Microsoft за частиною консультування також перестане. При цьому, як і завжди в таких випадках, американська корпорація закликає користувачів перейти на її фірмову платформу для роботи з документами під назвою Office 365 ProPlus, за доступ до якої потрібно платити гроші на постійній основі.

Подібним чином розробники старого офісного пакету намагаються змусити користувачів старого пакету заплатити гроші, причому вже не один раз, а робити це на регулярній постійній основі. Припинення підтримки за частиною оновлень означає, що для старого Office більше не будуть випускатися патчі для безпеки і виправлення помилок. Навіть якщо раптом виявиться якась неполадка, що заважає повноцінному використанню комп’ютера, усувати її вже ніхто не буде. Нав’язування саме моделі підписки у випадку з просуванням Office 365 максимально вигідно для Microsoft, адже в такому випадку користувач буде постійно приносити їй дохід, віддаючи гроші знову і знову.

Office 365
Джерело фото: aalto.fi

Новий офісний пакет включає в себе такі додатки, як Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Publisher, Access і «Skype для бізнесу». Вартість такого офісу залежить від конкретної країни світу, але коштує він дуже і дуже багато, якщо брати до уваги саме вартість за один рік. При цьому ніяких знижок власникам ліцензії для Office 2010 ніхто не надає, тому віддавати повну суму грошей потрібно кожному. До тих самих пір, поки даний офісний пакет підтримується компанією Microsoft, його можна повноцінно використовувати, але потім, через якийсь час, доведеться дуже туго, так як він може навіть перестати працювати на нових сучасних комп’ютерах.

Читайте також: Нова ОС від Microsoft працює в три рази швидше Windows 10

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

iPhone 11 5G з’явився в Піднебесній

iPhone 11 5G стоїть навіть дешевше звичайного,...

З’явилися нові рендери Sony PlayStation 5

Консолі хочуть зберегти незвичайний дизайн і пророкують...

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...