MacBook може отримати екранну клавіатуру

Остання патентна заявка Apple, опублікована нещодавно Управлінням по патентах і товарних знаків США (USPTO), описує, як може виглядати наступне велике нововведення для Apple MacBook. Патент описує екранну клавіатуру, яка виглядає і відчувається як справжня фізична клавіатура.

Скріншот з сайту appft.uspto.gov

Він описує наступний етап у бажанні Apple (як і всієї індустрії) відмовитися від фізичних клавіш і кнопок на протязі багатьох років. Початку відмови Apple від механічної кнопки «Додому» на iPhone, замінивши її на сенсорну, в якій тактильне взаємодія імітувалося вібромотором. Потім в iPhone X компанія відмовилася взагалі від окремої кнопки на користь екрану. Та ж сама тенденція спостерігається в MacBook. Спочатку механічний трекпад був замінений на сенсорну панель Force Touch в MacBook Pro 2015 році з імітацією кліків за допомогою вібрації.

Потім Apple пішла далі і в 2016 році замінила фізичні функціональні клавіші MacBook Pro на сенсорну панель. Перехід Apple на більш плоскі клавіатури з меншим ходом клавіш теж можна розглядати як частину процесу підготовки до майбутньої екранної клавіатури.

Деталі патентної заявки вказують на заміну на імітацію руху. Опис показує, що Apple пропонує реалізувати віртуальну фізичну клавіатуру за допомогою поєднання вібромотор і електростатичного заряду, які покликані забезпечити не тільки реалістичну симуляцію країв клавіш, але навіть їх хід і положення пальців на кнопках та переміщення і навіть центрування пальців на клавішах.

Джерело фото: appft.uspto.gov

Ілюстрація у патенті демонструє схожий на iPad пристрій — даний факт може вказувати на те, що функція спочатку може бути випробувана в планшетах компанії, перш ніж MacBook отримає подібну клавіатуру. Втім, можливо, подібна технологія і ніколи не втілиться в реальному продукті.

Читайте також: Garther: продажі смартфонів скоротилися 2019 році

Микола Бортнік
Микола Бортнікhttps://ua-rating.org
Микола це журналіст-мандрівник, який намагається не пропускати презентації нових гаджетів від компаній Apple і Samsung. Інформацію з перших вуст із цих конференцій він публікує на своєму YouTube-каналі і сайті ua-rating.org. Доречі, він віддає перевагу техніці Apple і важає, що Стів Джобс перевернув індустрію технологій, але визнає, що Samsung може перейняти пальму першості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...