Luxoft – про компанію. Курси. Київ. Відгуки. Україна. Ukraine. Дніпро. Одеса

Інформація про компанії Luxoft

Luxoft – міжнародна ІТ-компанія, яка надає високоякісні бізнес-рішення для клієнтів по всьому світу. Співробітники Luxoft володіють глибокими знаннями в галузі фінансів, телекомунікацій, енергетики, автомобілебудування і туризму. Компанія постійно перевершує очікування своїх клієнтів, поєднуючи технології, талант, інновації та високі стандарти якості.

Офіційний сайт: luxoft.com
Дата заснування: 2000 рік
Засновники: Анатолій Карачинский
Штаб-квартира: місто Цуг, Швейцарія
Оцінна вартість: 2 000 000 000 доларів
Чисельність працівників: понад 13 000 чоловік по всьому світу, в Україні – 3 670

Діяльність компанії Luxoft

Компанія Luxoft надає послуги з формування цифрової стратегії та розробки програмного забезпечення. Завдяки висококваліфікованим спеціалістам і широкою клієнтською базою даних по всьому світу, клієнти Luxoft отримують максимальну вигоду з правильного поєднання технологічних навичок, галузевих знань, запатентованих процесів та методологій.

На сьогодні в компанії Luxoft працює більше 13 000 співробітників на 5 континентах, в 22 країнах і 42 містах. Основні центри по розробці знаходяться в Росії, Україні, В’єтнамі, Румунії, Великобританії та Польщі.

Місія Luxoft – перевершити очікування клієнта, об’єднавши технології, талант, інновації та високі стандарти якості.

IPO компанії Luxoft

У 2013 році компанія Luxoft провела IPO і вивела свої акції на NYSE (Нью-Йоркську фондову біржу). На момент лістингу акцій на біржі, її керівник Дмитро Лощинін мав 5% акцій, які оцінювалися в 30 000 000 доларів. Виходячи з цих даних можна зробити розрахунок, що загальна оцінка компанії дорівнювала $600 млн.

Станом на 2019 рік на біржі NYSE обертається понад 50% акцій Luxoft, а капіталізація перевищує 1 700 000 000 доларів.

Вакансії в Luxoft

На своєму офіційному сайті компанія заявляє про те, що вона шукає таланти з пристрастю до технологій і готовим створювати оригінальні рішення. Кожен співробітник компанії буде розширяти свої знання та навички, завдяки безперервному навчанню.

Станом на 2019 рік Luxoft має 3 офісу в таких містах як: Київ, Одеса і Дніпро. Київський офіс Luxoft відкрився навесні 2005 року і з тих пір став одним з ключових центрів для європейських клієнтів. Luxoft Dnipro працює як з європейськими, так і з американськими клієнтами, які шукають спеціалізовані ресурси для розробки програмного забезпечення, високу масштабованість і низькі показники виснаження.

Офіс Luxoft Odesa був створений для обслуговування провідного європейського клієнта автомобільної електроніки, але він також працює з іншими європейськими і зарубіжними клієнтами, які шукають спеціалізовані і кваліфіковані кадри для розробки програмного забезпечення.

На даний момент у Luxoft відкрито 28 вакансій, 24 з яких в Київському офісі. Найчастіше компанії потрібні фахівці такого профілю:

Senior Mobile developer (iOS+Android);
Test Automation Engineer;
Front-End/Back-End Engineer’s;
Java Team Lead;
QA.
Більш докладно ознайомитися з актуальними вакансіями в компанії можна тут.

Історія розвитку компанії Luxoft

Компанія Luxoft була створена в 2000 році як дочірня фірма російської IBS. До запуску Luxoft її засновники мали великий досвід у бізнесі, тому знали як будувати діяльність нової компанії. Першими міжнародними клієнтами Люксофт були: Boeing, IBM, Deutsche Bank і Dell.

У 2005 році Luxoft відкрила офіс у столиці України, а в 2006 році був запущений офіс в Одесі, а в 2007 році розпочався набір співробітників в Дніпрі. Ідея відкрити офіси в Україні у засновника Luxoft Анатолія Карачинского з’явилася на початку 2000-х, коли вони прийняли рішення розвиватися незалежно від Росії.

За словами Анатолія Україна мала для цього все необхідне: кваліфікованих фахівців, невисокі заробітні плати і зручне місце розташування. На даний момент кількість співробітників в Україні практично в 2 рази перевищує кількість працівників у Росії.

До “українського періоду” Люксофт відкрила офіс в Сіетлі, Вашингтон і Омську, Росія (2001 рік), Лондоні і Санкт-Петербурзі (2004 рік).

У 2008 році був відкритий офіс у місті Хошиміну (В’єтнам), а також компанія поглинула румунську ITC Networks.

У 2010 році відкрився офіс в Кракові, Польща.

У 2013 році компанія Luxoft провела IPO і розмістила свої акції на Нью-йоркській фондовій біржі.

Потім компанія продовжувала відкривати нові офіси. У 2014 році вона поглинула компанію Radius Inc. і купила продукт Mecel Populus Suite в однойменної компанії.

У серпні 2014 року, після загострення відносин між Україною і Росією, керівництво Luxoft заявило: “Ми – не російська компанія”.

У 2015 році Luxoft придбала британську Excelian.

У 2016 році Luxoft поглинула американську InSys.

У 2019 році компанію Luxoft придбала DXC Technology, виконавчим віце-президентом якої є генеральний директор Luxoft Дмитро Лощинін. Близько 50% виручки компанії приносять 2 замовника: Deutsche Bank і UBS.

Відгуки та оцінка компанії Luxoft

Оцінка компанії Luxoft на сайті otrude.net становить 3 бали з 5 можливих.

Оцінка компанії на сайті vnutri.org становить 1,8 бала з 5 можливих.

Оцінка компанії на сайті ua.indeed.com становить 4,1 бала з 5 можливих.

Оцінка компанії на сайті neorabote.net складає 3,9 бала з 5 можливих.

Якщо ви співробітник компанії Luxoft або колись працювали в ній, то пишіть свою думку у коментарях нижче. Варто відзначити, що за даними сайту DOU компанія Luxoft є четвертою за чисельністю працівників індустрії в Україні, після Epam Systems, GlobalLogic та SoftServe.

Фото офісів компанії Luxoft

офіс Luxoft
Джерело фото: jobs.dou.ua
офіс Luxoft ukraine
Джерело фото: jobs.dou.ua
Джерело фото: jobs.dou.ua
Джерело фото: jobs.dou.ua
Джерело фото: jobs.dou.ua

Интервью основателя

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...

У Google Play знайдені 49 заражених вірусом додатків

Фахівці компанії Trend Micro, що працює в...