Компанію Tesla звинувачуєть в умисному обмеженні ємності акумуляторів

Національне управління безпеки руху на трасах США (NHTSA) вивчає петицію, в якій компанія Tesla звинувачується в порушенні прав споживачів. Кілька власників електрокарів Тесла стверджують, що оновлення програмного забезпечення авто, випущене в травні, обмежило ємність акумуляторних батарей.

Тесла
Джерело фото: motor1.com

На думку деяких власників електрокарів Тесла, виробник знав про дефект акумуляторних батарей, який міг стати причиною пожежі, але замість того, щоб відкликати проблемні машини, випустив оновлення ПЗ, що обмежує місткість батарей. Адвокат, який представляє інтереси автовласників, звернувся в NHTSA з проханням вивчити оновлення програмного забезпечення, щоб встановити факт того, що Tesla приховала дефект акумуляторних батарей.

Клопотання про дефекти вимагають більш детального розслідування, ніж типові скарги, що надходять в NHTSA. Крім того, організація повинна буде прийняти важливе рішення за підсумками розслідування. Вивчивши ситуацію, фахівці NHTSA або зобов’язують виробника відкликати проблемні авто, або опублікують зроблені висновки в федеральному реєстрі, де будуть надані роз’яснення з прийнятим рішенням.

Після декількох загорянь акумуляторних батарей електрокарів Tesla компанія випустила оновлення ПЗ, яке мало виправити ситуацію. У Тесла визнавали, що оновлення змінить деякі настройки ПО електрокарів, використовуваного для управління зарядкою і контролю температури акумуляторів. Однак виробник не надавав жодної інформації про те, що оновлення обмежить ємність акумуляторів, що відповідно призводить до зменшення дальності пробігу на одній зарядці.

Тепер фахівцям NHTSA належить розібратися в проблемі, вивчивши її максимально пильно. На підставі їх роботи будуть зроблені висновки про причини зниження ємності акумуляторів деяких автомобілів Tesla.

Читайте також: MacBook може отримати екранну клавіатуру

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...