Intel змушені збільшити обсяги випуску 14-нм процесорів на 25%

Про дефіцит процесорів Intel останнім часом прийнято говорити переважно в прив’язці до бюджетної частини мобільного сегменту, але на цьому тижні сайт DigiTimes з посиланням на виробників серверного обладнання повідомив, що є проблеми і в цій частині ринку, хоча на здатність виробників виконувати замовлення клієнтів в четвертому кварталі вони не повинні позначитися.

Intel змушені збільшити обсяги випуску 14-нм процесорів на 25%
Джерело фото: overclockers.ua

Дана тема явно розохотила співробітників сайту Tom’s Hardware, які почали цитувати заяви представників HP Inc. і Lenovo на одній галузевій конференції, де тема дефіциту процесорів Intel теж порушувалася. Компанія HP Inc. устами свого президента, який відповідає за бізнес з випуску ПК, повідомила про наявність проблем з доступністю всього асортименту процесорів Intel, а також про можливості їх збереження протягом найближчих двох кварталів.

Операційний директор Lenovo назвав дефіцит процесорів Intel фактором, що стримує зростання комп’ютерного ринку. Якби не ця проблема, то ринок в попередньому кварталі виріс би на все 7-8%, а не фактичні 4%, які спостерігалися в результаті. Найбільше в умовах, що склалися представників Lenovo лякає невизначеність і непередбачуваність.

Чи не змогли мовчати і представники Intel, які зв’язалися з сайтом Tom’s Hardware для демонстрації своєї точки зору на проблему. Попит на ПК в першому півріччі виявився вищим не тільки виробничих можливостей Intel, але і прогнозів більшості аналітиків. Останні вже відзначали, що напруженість навколо торгового конфлікту між США і Китаєм змусила багатьох клієнтів збільшити обсяги закупівель комп’ютерів. Компанія Intel до такого збільшення попиту виявилася не готова, а процесорами AMD весь дефіцит компенсувати не вийшло.

У другому півріччі попит збережеться на рівні першого, вважають в Intel. Компанія вже витратила понад $ 1 млрд на збільшення обсягів випуску процесорів, і кількість випущених 14-нм виробів зросло на 25%. Обсяги виробництва послідовно збільшуються кожен квартал, і така тенденція збережеться і в наступному році. Пріоритет віддається постачання найбільш сучасних процесорів Intel, що користуються максимальним попитом у клієнтів.

Читайте також: Nokia збирається випустити смартфон з загнутим дисплеєм Waterfall Screen

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...