Intel змушені збільшити обсяги випуску 14-нм процесорів на 25%

Про дефіцит процесорів Intel останнім часом прийнято говорити переважно в прив’язці до бюджетної частини мобільного сегменту, але на цьому тижні сайт DigiTimes з посиланням на виробників серверного обладнання повідомив, що є проблеми і в цій частині ринку, хоча на здатність виробників виконувати замовлення клієнтів в четвертому кварталі вони не повинні позначитися.

Intel змушені збільшити обсяги випуску 14-нм процесорів на 25%
Джерело фото: overclockers.ua

Дана тема явно розохотила співробітників сайту Tom’s Hardware, які почали цитувати заяви представників HP Inc. і Lenovo на одній галузевій конференції, де тема дефіциту процесорів Intel теж порушувалася. Компанія HP Inc. устами свого президента, який відповідає за бізнес з випуску ПК, повідомила про наявність проблем з доступністю всього асортименту процесорів Intel, а також про можливості їх збереження протягом найближчих двох кварталів.

Операційний директор Lenovo назвав дефіцит процесорів Intel фактором, що стримує зростання комп’ютерного ринку. Якби не ця проблема, то ринок в попередньому кварталі виріс би на все 7-8%, а не фактичні 4%, які спостерігалися в результаті. Найбільше в умовах, що склалися представників Lenovo лякає невизначеність і непередбачуваність.

Чи не змогли мовчати і представники Intel, які зв’язалися з сайтом Tom’s Hardware для демонстрації своєї точки зору на проблему. Попит на ПК в першому півріччі виявився вищим не тільки виробничих можливостей Intel, але і прогнозів більшості аналітиків. Останні вже відзначали, що напруженість навколо торгового конфлікту між США і Китаєм змусила багатьох клієнтів збільшити обсяги закупівель комп’ютерів. Компанія Intel до такого збільшення попиту виявилася не готова, а процесорами AMD весь дефіцит компенсувати не вийшло.

У другому півріччі попит збережеться на рівні першого, вважають в Intel. Компанія вже витратила понад $ 1 млрд на збільшення обсягів випуску процесорів, і кількість випущених 14-нм виробів зросло на 25%. Обсяги виробництва послідовно збільшуються кожен квартал, і така тенденція збережеться і в наступному році. Пріоритет віддається постачання найбільш сучасних процесорів Intel, що користуються максимальним попитом у клієнтів.

Читайте також: Nokia збирається випустити смартфон з загнутим дисплеєм Waterfall Screen

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...

У Google Play знайдені 49 заражених вірусом додатків

Фахівці компанії Trend Micro, що працює в...