Intel остаточно закинула проект гібридних процесорів Kaby Lake-G

Деякий час тому – приблизно в середині 2017 року – компанія Intel оповістила громадськість про свій намір випустити концептуально новий процесорний чіп для своїх продуктів. І цей чіп був представлений в кінці того ж 2017 року особі унікального проекту Intel Kaby Lake-G, що представляє собою традиційний чіп від компанії Intel, але працює разом з графічною підсистемою від AMD. Даний проект, будучи колаборацією між двома великими конкурентами, обіцяв стати одним з найбільш унікальних, проте сьогодні стало відомо про те, що керівництво Intel вирішило остаточно відмовитися від подальших спроб оновити і доповнити цей проект.

Джерело фото: hardzone.es

Якщо точніше, то Intel вирішила остаточно відмовитися від подальшого використання AMD-графіки в своїх процесорних чіпах, тим самим прирікаючи Kaby Lake-G на спокій. Втім, варто зазначити, що ця витівка заздалегідь здавалася чимось незвичайним і не цілком відповідним для широкого кола покупців і користувачів. Відомо, що основним цікавим моментом проекту було використання так званого межсоединения моста EMIB – Embedded Multi-Die Interconnect Bridge – який функціонував таким чином, що з’єднував обчислювальні потужності самого процесорного чіпа з окремою графікою AMD на ньому.

В кінці 2017 і на початку 2018 року вийшло кілька моделей ноутбуків від Intel з підтримкою даних гібридних процесорів, однак сьогодні стало відомо про те, що всі вони так чи інакше були відмовлені від подальшого оновлення і модифікації – рівно як і нові моделі, які зі зрозумілих причин не побачать світло в майбутньому році, і не тільки в зв’язку з розірванням контракту між Intel і AMD.

AMD
Джерело фото: amd.com

Справа також криється в тому, що швидше за все Intel зміщує акцент на деякі інші сфери діяльності – наприклад, на подолання поточної кризи в своєму сегменті 10 нм процесорів і випуску нових, оновлених. Варто відзначити, що Intel так чи інакше вважає за краще поки що обходитися без докладних коментарів щодо поточного ходу своїх технічних поліпшень, оскільки є ймовірність, що вже до кінця поточного місяця ми станемо свідкам анонса чогось нового.

Читайте також: Смартфон від LG V50S ThinQ підтримує зв’язок 5G

Володимир Хвещук
Володимир Хвещукhttps://ua-rating.org
За освітою Володимир викладач українскької мови та літератури, але ще під час навчання почав підробляти журналістом для міського інтернет-видання. Захоплення гаджетами почалося з моменту роботи в одному із магазинів електроніки. На данний момент Володимир має свій інтернет-магазин електроніки, а також висвітлює новини індустрії на нашому сайті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...