Huawei представила новий додаток для Android

Huawei дуже непослідовна в своїх заявах. Для компанії є звичайною справою спочатку заявити про розробку власної операційної системи на заміну Android, тут же спростувати цю заяву, а потім випустити ще одну заяву, яка буде спростовувати попереднє. Створюється враження, що китайці просто хочуть всіх заплутати, щоб ми не знали, над чим насправді вони працюють і чого від них чекати в найближчій перспективі. Адже, як показує практика, дезінформація здатна перекреслити будь-який витік і інсайдерський слив. Але дещо ми все-таки дізналися.

Незважаючи на те що Huawei, згідно з останніми даними, не збирається замінювати Android на HarmonyOS, розробка заміни сервісів Google йде повним ходом. Тому на цьому тижні компанія представила додаток Huawei Assistant, який об’єднує в собі стільки різних можливостей, що складно однозначно підібрати йому аналог. Передбачається, що саме воно стане основним помічником користувачів при взаємодії зі своїми смартфонами, надаючи доступ до їх ключових функцій з одного місця і, по суті, виконуючи роль своєрідного хаба.

Huawei Assistant
Джерело фото: Pinterest

Судячи з усього, перед Huawei стояла мета створити універсальний інструмент управління смартфоном. Тому розробники компанії вирішили об’єднати можливості додатків Google і Spotlight з iOS. Тому Huawei Assistant дозволяє шукати потрібну інформацію, файли, повідомлення, нагадування та інші дані по всьому пристрою, виходити в інтернет, читати новини, запускати часто використовувані додатки, а також отримувати звіт про статистику використання, пропущені події і майбутні заходи.

Читайте також: Google тестує дизайн головної сторінки свого пошукового сервісу

Володимир Хвещук
Володимир Хвещукhttps://ua-rating.org
За освітою Володимир викладач українскької мови та літератури, але ще під час навчання почав підробляти журналістом для міського інтернет-видання. Захоплення гаджетами почалося з моменту роботи в одному із магазинів електроніки. На данний момент Володимир має свій інтернет-магазин електроніки, а також висвітлює новини індустрії на нашому сайті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...