GTA 6: особливості гри, системні вимоги, ціна і дата виходу

Реліз такої відеоігри, як Grand Theft Auto VI, весь світ чекає вже багато років, але такий час все не настає. Втім, у цього є причина, а складається вона в тому, що ігрова студія Rockstar Games не хоче поспішати з релізом GTA 6, тому що дана гра повинна бути продуманою до дрібниць, а для цього потрібен час. Відомо, що її розробка ведеться вже більш ніж сім років – з середини 2012 року. Всередині компанії гра відома під кодовою назвою Project Americas. Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, в мережу потрапили дані про те, що всіх користувачів зможе приємно порадувати такий хіт, до релізу якого залишилося вкрай мало часу, тому що він настане вже в наступному році, а презентація відбудеться задовго до виходу самої відеоігри.

Grand Theft Auto VI
Джерело фото: pinterest.com

Так, зокрема, дії в GTA VI будуть розгортатися відразу у восьми містах, двома з яких опиняться вже знайомі всім Вайс-Сіті і Ліберті-Сіті, а абсолютно новим містом буде аналог справжнього Ріо-де-Жанейро. П’ять інших міст виявляться відчутно меншими за своїм розміром, але в них також буде чим зайнятися. Розмір ігрового світу в Grand Theft Auto VI буде в п’ять разів більше, ніж у випущеній в 2013 році GTA 5, а це означає, що новий хіт Rockstar Games гарантовано порадує всіх тих, хто любить великий відкритий світ. З загальної концепції нова гра виявиться схожа на випущену ще в 2004 році GTA: San Andreas.

GTA VI
Джерело фото: pinterest.com

Схожість виражатиметься в тому, що весь сюжет виявиться тісно пов’язаний з бандами і наркотиками, а головний герой зможе змінювати свій зовнішній вигляд, прокачувати різні навички, нарощуючи м’язи або, навпаки, збільшуючи кількість жиру в тілі. Все це буде впливати на витривалість і багато іншого. Спеціально для GTA 6 була створена нова система погодних умов, в якій крім стандартних є урагани, бурі, повені і навіть невеликі землетруси. Щоб зробити відеогру максимально цікавою розробники вирішили додати в неї реалістичне керування транспортними засобами, а також запровадити абсолютно нову систему перенесення зброї. Суть якої зводиться до того, що вся зброя, а також запас патронів для нього виявиться можливо тільки перевозити в особистому транспорті, а з собою носити лише обмежений набір озброєння.

Дії гри будуть відбуватися в 1970 – 1980 роки, а сюжет повинен бути пов’язаний з кримінальним світом і продажем наркотиків. Офіційний анонс Grand Theft Auto VI відбудеться в першій половині 2020 року, в рамках якого розробники опублікують трейлер і розкриють деякі подробиці про своє творіння. Сама гра виявиться доступна в листопаді-грудні наступного року, а от пограти в неї на будь-яких комп’ютерах та ігрових приставках нинішнього покоління не вийде. Пов’язано це з тим, що GTA 6 вийде тільки для новеньких Sony PlayStation 5 і Microsoft Xbox Two (Project Scarlett), тому всім охочим пройти відеогру доведеться спочатку купити нову консоль. Що стосується вартості, то ліцензія обійдеться в 69$. Саме стільки доведеться віддати за новий хіт.

Читайте також: Sony PlayStation 5 порівняли з Xbox Two: хто краще?

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...

У Google Play знайдені 49 заражених вірусом додатків

Фахівці компанії Trend Micro, що працює в...