Google випустила на заміну Android операційну систему Fuchsia

По суті, єдиною реальною альтернативою платформи iOS від Apple є Android, причому на базі даної операційної системи працюють більш ніж 3/4 від загального числа наявних зараз в світі смартфонів. Секрет її успіху вкрай простий, тому що вона завжди була доступна всім бажаючим абсолютно безкоштовно, в зв’язку з чим зараз сотні різних брендів і випускають мобільні пристрої на її базі. Втім, дні даної платформи закінчуються, так як вже незабаром з’явиться випущена Fuchsia OS, а працює над нею Google, прагнучи створити і випустити на ринок ідеальну операційну систему для смартфонів і планшетів, яка зможе залишатися актуальною принаймні в найближчі 20 років, а можливо навіть і довше.

Fuchsia google
Джерело фото: Pinterest

Створення цієї платформи почалося ще в 2016 році, коли стало зрозуміло, що життєвий цикл Android добігає кінця. Користувачі напевно помітили, що з кожним роком в дану ОС впроваджують все менше нововведень, а слабку систему захисту і жахливу систему розповсюдження оновлень ніхто не може виправити, тому що простіше створити нову ОС, чим і займаються вкрай активно розробники Google. На початковому етапі розробки проект операційна система Fuchsia була лише таким собі експериментом, але в кінцевому підсумку він переріс в одну з найперспективніших розробок «пошукового гіганта», тому що для цієї платформи навіть створили абсолютно нове ядро ​​під назвою “Zircon”, заточене під смартфони і планшети.

До слова, Chrome OS і Android побудовані на ядрі Linux, і з цього випливають значні недоліки, від яких в тій чи іншій мірі страждають всі користувачі. Вже зараз всі охочі можуть завантажити Fuchsia OS з відкритого сховища Google і встановити її, проте в такому випадку виявиться доступна лише бета-версія нової платформи, яка не може повноцінно працювати на смартфонах. Вона представляє із себе демонстраційний зразок інтерфейсу. Але, розробники вже можуть почати використовувати новітню операційну систему в рамках командного рядка, тому що через неї вже доступно набагато більше можливостей. За рахунок ядра “Zircon” платформа Fuchsia виявиться краще доступного зараз андроід в усіх відношеннях.

Fuchsia OS
Джерело фото: Pinterest

Так, вона отримає надійну систему захисту від вірусів і троянів, покращений зовнішній вигляд, єдину систему оновлень, при якій всі телефони зможуть оновлюватися в один момент, підвищену стабільність, можливість легкого масштабування, завдяки якій Fuchsia від Google зможе замінити собою навіть такі платформи, як “Android ТВ”, “Android Авто”, “Хром ОС” і багато інших. Очікується, що повноцінна презентація нової OS, яка стане заміною Андроід, відбудеться в кінці 2020 року, тоді як фінальна стабільна версія даної операційної системи вийде в 2021 році, коли її зможуть почати повноцінно використовувати всі бажаючі.

Читайте також: Sony PlayStation 5 отримала дату початку продажів

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...