Google додасть мітки з попоредженнями в Google Maps для iOS

Останнім часом, а саме починаючи з 2018 року, корпорація Google стала вкрай активно займатися розвитком, вдосконаленням і додаванням нових функцій в своє фірмове додаток Google Maps для всіх смартфонів і планшетів, що працюють на базі операційної системи Android. Серед подібних нових функцій можна виділити можливість повідомлення з довідника про те, що десь утворилася пробка, є утруднення в русі, якась дорога перекрита, в ній виявлена ​​яма і багато іншого. Так, це безумовно дуже корисна функція, якою користуються автолюбителі по всьому світу.

Google Maps
Джерело фото: metro.co.uk

Однак тут є одне но, вже вказане вище обмеження, яке полягає в тому, що вся ця краса доступна виключно для власників Android-пристроїв. Тобто смартфони, які працюють на базі всіх інших операційних систем обділені цими, безперечно дуже корисними можливостями, і це сумно. Однак, нарешті, це положення речей змінилося, адже корпорація офіційно оголосила про те, що починаючи з цього тижня додаток Google Maps для iOS-смартфонів точно так же отримає ці можливості.

У своєму офіційному блозі корпорація вже опублікувала всім тож зрозумілу інструкцію тему використання «нової» функції. Для того, щоб власники iPhone так само могли повідомити про будь який інцидент на дорогах, їм потрібно буде натиснути на нову кнопку, розташовану під значком компаса. Все дуже просто і зручно, але не зрозуміло, чому ж Google так довго тягнув з впровадженням цього функціоналу на iOS.

Однак не варто вважати, що дана функція є заслугою виключно корпорації Google, адже це не так. Насправді можливість повідомлення про події з’явилася тільки завдяки тому, що їй була викуплена компанія Waze, що спеціалізується на всьому цьому. Як би там не було, Google випустить нове оновлення не тільки на яблучні пристрою, але і на Android-смартфони.

Але навіщо? Суть в тому, що відтепер залишаються користувачами мітки і попередження в Google Maps будуть відображатися не за принципом обмеження платформ. Тобто якщо хтось залишив попередження про те, що десь перекрита дорого або утворилася пробка зі смартфона на Android, дане повідомлення зможуть побачити і всі власники iOS, що неймовірно круто, зручно і правильно. Так що Google Maps тепер буде надавати однаково актуальну корисну інформацію для всіх користувачів без винятку.

Читайте також: Grand Theft Auto VI злили в інтернет

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...