Голова ігрового підрозділу Sony покинув компанію

Хтось любить грати на ПК, хтось на Xbox, комусь подобається Nintendo, але найбільшим повагою з усіх користується саме PlayStation. Як би те не було, всі вищевказані платформи по праву можна вважати культовими, однак, на превеликий жаль, епоха PlayStation в тому вигляді, в якому ми її знаємо, найвірогідніше майже пройшла. Справа в тому, що з компанії Sony йде у відставку одна з ключових фігур ігрового підрозділу корпорації – Шон Лэйден.

Шон Лэйден
Джерело фото: kanobu.ru

Днями Sony оголосила про те, що зазначений вище голова підрозділу Sony World Interactive Entertainment, яка безпосередньо відповідає за ігри для PlayStation, так і за саму консоль, залишає компанію. Поки-що не відомо, коли саме Шон Лэйден піде у відставку, хто саме його замінить, або чим далі він планує займатись, але з повною упевненістю можна сказати, що Шон покине свій пост у найближчі місяці, тобто «PS5 вийде без нього». Ну а керівництво Sony хоч і неохоче розлучається з настільки значущим співробітником, воно все одно бажає Шону Лэйдену всього найкращого в його майбутніх починаннях, прекрасно розуміючи, що відхід з Sony, це не відхід на пенсію.

Якщо говорити про те, чим саме було викликане дане рішення Шона, то скоріш за все відповідь криється в тому, що «ігровому підрозділу Sony World Interactive Entertainment необхідна нова, більш молода кров». Хоч у Sony на ігровому ринку ситуація більш ніж позитивна, все ж їй не завадить невеликий поштовх, більш новий підхід до створенню ігор і маркетингу (головне щоб це не стало початком епохи лутбоксів в іграх Sony). Мабуть найкращим моментом для повної або часткової зміни «гвардії» Sony WIE буде запуск усіма очікуваної консолі PlayStation 5, яка скоріш за все вийде десь в кінці наступного року.

Як би то не було, неможливо заперечувати той факт, що догляд Шона Лэйдена ознаменує серйозну зміну течії ігрового підрозділу технічного гіганта. Як-ніяк Шон пропрацював в Sony WIE близько 32 років, і за цей час він встиг вивести компанію на той рівень, який ми можемо бачити на сьогоднішній день. Однак він не завжди посідав в компанії таку почесну посаду. Він починав свою кар’єру з самих низів, але в підсумку він зумів дуже помітно піднятися по службі, що врешті-решт, і зробив його президентом Sony World Interactive Entertainment в 2014 році. Та й до того ж, якщо ви любите такі ігри як, наприклад, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn і The Last Guardian, то ви повинні знати, що без Шона Лэйдена вони б не були такими, якими ми їх з вами знаємо.

У будь-якому разі завданням наступника Шона буде як мінімум збереження того імпульсу розвитку, яке він задав компанії, а як максимум приведення ігрового підрозділу Sony до нових вершин.

Читайте також: iOS 13.2 поліпшить якість зйомки на iPhone

Микола Бортнік
Микола Бортнікhttps://ua-rating.org
Микола це журналіст-мандрівник, який намагається не пропускати презентації нових гаджетів від компаній Apple і Samsung. Інформацію з перших вуст із цих конференцій він публікує на своєму YouTube-каналі і сайті ua-rating.org. Доречі, він віддає перевагу техніці Apple і важає, що Стів Джобс перевернув індустрію технологій, але визнає, що Samsung може перейняти пальму першості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...