Ціна Cardano (ADA) піднялась на 24% за 5 днів за допомогою нового рішення для оплату

Фонд Кардано (ADA) є відомим піонером у впровадженні блокчейн у реальному житті, зокрема у сфері B2B. Протягом останніх п’яти днів команда Cardano випустила нове платіжне рішення та запустила тестову мережу Shelley Inncentivized Testnet. Реакція на цю новину призвела до того, що ціни ADA незабаром зросли.

Нове рішення для платежів з криптовалютами для бізнесу

Рішення AdaPay, випущене 28 листопада 2019 року, є продуктом співпраці між Cardano Foundation та COTI – платформою технологій, що фокусується на «побудові власних платіжних рішень» для бізнесу. З новою системою будь-яка організація може запустити шлюз платежів, що працює на ADA.

Для того, щоб отримати новий список з новим випуском, представнику бізнесу необхідно заповнити просту форму на офіційному веб-сайті COTI. Єдина сувора вимога – мінімум 50 000 доларів США щомісячного обсягу продажів.

Ще однією блискучою особливістю нещодавно випущеного платіжного рішення є його інтеграція криптовалют до фіат. Маючи на вибір 35 фіатних валют, AdaPay пропонує своїм клієнтам майже миттєві розрахунки безпосередньо на їх банківські рахунки. Таким чином, схоже, що Cardano Foundation випустив новий клас платіжних процесорів, який об’єднує переваги криптовалюти та “класичних” платежів.

Реакція ринку

Реакція ринків на недавню віху Кардано була надзвичайно бичачою. За останні п’ять днів ціна на ADA зросла майже на 25%, досягнувши 0,041 дол. США / ADA. На сьогоднішній день ADA увійшла до 10 кращих списків криптовалют із найвищою ринковою капіталізацією.

Цікаво, що COTI розробив власне рішення для обробки крипто b2b під назвою COTIPay. Він може обробляти всі типи платежів (онлайн та офлайн), включаючи криптовалюти та стабільні монети, кредитні картки та навіть рідну монету продавця. Він також має вбудоване фінансування із відсотками, отриманими за депозитами та бізнес-позиками.

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...