Ciklum – про компанії. Вакансії. Київ. Курси. Навчання. Зарплати. Офіс. Відгуки

Інформація про компанії Ciklum

Ciklum – заснована в Україні у 2002 році міжнародна ІТ-компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення під замовлення клієнта. Ciklum – аутсорсингова компанія IT-компанія, яка має 24 офіси і більше 3 500 співробітників в 6 країнах світу: Великобританії, Швейцарії, Данії, Україні, Білорусі та Пакистані.

Офіційний сайт: ciklum.com
Дата заснування: 2002 рік
Засновники: Торбен Майгаард
Штаб-квартира: Лондон, Великобританія
Оцінна вартість: 150 000 000 доларів
Чисельність працівників: понад 3 500 осіб

Діяльність компанії Ciklum

Компанія Ciklum це світовий бренд по розробці цифрових рішень для компаній-учасників списку Fortune 500 і швидкозростаючих організацій по всьому світу. Крім професійної діяльності Ciklum має активну громадську позицію та приймає участь у благодійних проектах.

Співробітники компанії мають можливість бути причетними до розробки життєво важливих проектів:

  • компактний кардіомонітор;
  • “розумний” дефібрилятор та ін.

Крім того, Ciklum є одним з творців IT-фонду Brain Basket Foundation, на базі якого створено університет для навчання інформаційним технологіям. Завдяки цій ініціативі в Україні з’явилася можливість отримати безкоштовну освіту в сфері IT.

Вакансії Ciklum

Компанія Ciklum є 5 роботодавцем в Україні за кількістю працівників IT-індустрії. Перші 4 компанії: Epam Systems, SoftServe, GlobalLogic і Luxoft. Станом на 2019 рік, Сіклум робить набір на 161 вакансію. Найчастіше вони шукають фахівців:

  • .NET Developer;
  • Front-End Developer;
  • C# Developer;
  • Java Developer;
  • JavaScript Developer.

Найбільше вакансії відкрито у Київському офісі – понад 120 штук. Більш докладно про це читайте тут.

Історія розвитку Ciklum

Компанія Сіклум була заснована в 2002 році в столиці Україні місті Київ. Засновник компанії – датчанин Торбен Майгаард, який очолював Раду директорів до 2019 року. На жаль, на початку 2019 році, Торбен Майгаард помер.

Він тривалий час займався перепродажем комп’ютерних комплектуючих. У 23 роки він заснував мережу магазинів. У 26 років став засновником компанії з продажу б/в обладнання з Балтії в Росію і Україну.

У 31 рік (2001 рік) Торбен Майгаард переїхав в Київ, а в січні 2002 року заснував компанію Ciklum, яка займалася розробкою програмного забезпечення. У перші 1,5 року роботи штат Ciklum збільшився до 40 співробітників.

У 2009 році Сіклум викупила основні бізнес-активи збанкрутілої компанії Mondo. У цьому ж році Ciklum викуповувала профіль групи в Пакистані і відкриває новий центр розробки ПО.

У 2010 році кількість співробітників перевищила 1 000 осіб. В кінці цього року 11% акцій компанії Ciklum були придбані підприємцем із США Майклом Шнайдером, який після операції зайняв посаду операційного директора компанії.

У 2011 році Films придбала 50% акцій датської компанії SCR Gruppen.

У 2012 році Майкл Шнайдер покинув компанію, продавши акції Торбену. У цьому ж році 23% акції Сиклум були продані фонду Horizon Capital.

У 2013 році географія Ciklum розширилася у зв’язку з її виходом на ринок Ізраїлю. У цьому ж році вона поглинула датську IT-аутсорсингової компанії Kuadriga.

У 2014 році Ciklum стала партнером компанії Intel Software і оголосила про розширення свого бізнесу в США. Для цього було відкрито новий офіс на східному узбережжі в Нью-Йорку. У цьому ж році Ciklum відкриває новий офіс у Львові, де розташувалася велика команда розробників.

У березні 2014 року компанія запропонувала новому уряду України прийняти конкретні заходи з метою захисту української IT-індустрії в умовах політичної нестабільності. Генеральний директор компанії Ciklum Торбен Майгаард, написав листа Міністру економіки України Павла Шеремету, закликаючи до спільних дій, які б гарантували стійкість позиції індустрії, незважаючи на ситуацію в країні.

У 2014 році компанія запустила програму «startup-in-residence» в Україні. У 2015 році розширила свої локації в Центральній і Східній Європі з новим центром розробки в Румунії. Компанія також відкриває друге представництво в США, Бостон. В цьому ж році фонд Horizon Capital, який володів 23% акцій Ciklum продав свою частку Dragon Capital. Новий інвестор Ciklum придбав додаткові 22% акцій, які належали засновнику Торбену Майгаарду.

У 2017 році в компанії Сіклум сталася кадрова зміна. Замість Торбен Майгаарда, який займав посади генерального директора і директора з продажу та маркетингу прийшли Майкл Боустрідж і Роберт Корачі.

У 2019, після смерті Торбен Майгаарда структури фонду Dragon Capital (Dragon Capital New Ukraine і AVentures) викупили ще 11% акцій і в цілому отримали частку 56%. Решта 44% належать спадкоємцям Торбен.

Виручка Сіклум за 2018 рік становив приблизно 168 000 000 доларів.

Відгуки та оцінки

Оцінка компанії Сіклум на сайті otrude.net становить 4,7 бала з 5 можливих.

Оцінка компанії на сайті vnutri.org становить 2,3 бала з 5 можливих.

Оцінка компанії на сайті ua.indeed.com становить 4,4 бала з 5 можливих.

Оцінка компанії на сайті neorabote.net становить 2,9 бала з 5 можливих.

Якщо ви співробітник компанії Сіклум або колись працювали в ній, то пишіть свою думку в коментарях нижче.

Фото офісів

Ciklum
Джерело фото: jobs.dou.ua
компанія Ciklum
Джерело фото: jobs.dou.ua
Ciklum компанія
Джерело фото: jobs.dou.ua
офіс Ciklum
Джерело фото: jobs.dou.ua
Ciklum
Джерело фото: jobs.dou.ua
Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...