Ciklum – про компанії. Вакансії. Київ. Курси. Навчання. Зарплати. Офіс. Відгуки

Інформація про компанії Ciklum

Ciklum – заснована в Україні у 2002 році міжнародна ІТ-компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення під замовлення клієнта. Ciklum – аутсорсингова компанія IT-компанія, яка має 24 офіси і більше 3 500 співробітників в 6 країнах світу: Великобританії, Швейцарії, Данії, Україні, Білорусі та Пакистані.

Офіційний сайт: ciklum.com
Дата заснування: 2002 рік
Засновники: Торбен Майгаард
Штаб-квартира: Лондон, Великобританія
Оцінна вартість: 150 000 000 доларів
Чисельність працівників: понад 3 500 осіб

Діяльність компанії Ciklum

Компанія Ciklum це світовий бренд по розробці цифрових рішень для компаній-учасників списку Fortune 500 і швидкозростаючих організацій по всьому світу. Крім професійної діяльності Ciklum має активну громадську позицію та приймає участь у благодійних проектах.

Співробітники компанії мають можливість бути причетними до розробки життєво важливих проектів:

  • компактний кардіомонітор;
  • “розумний” дефібрилятор та ін.

Крім того, Ciklum є одним з творців IT-фонду Brain Basket Foundation, на базі якого створено університет для навчання інформаційним технологіям. Завдяки цій ініціативі в Україні з’явилася можливість отримати безкоштовну освіту в сфері IT.

Вакансії Ciklum

Компанія Ciklum є 5 роботодавцем в Україні за кількістю працівників IT-індустрії. Перші 4 компанії: Epam Systems, SoftServe, GlobalLogic і Luxoft. Станом на 2019 рік, Сіклум робить набір на 161 вакансію. Найчастіше вони шукають фахівців:

  • .NET Developer;
  • Front-End Developer;
  • C# Developer;
  • Java Developer;
  • JavaScript Developer.

Найбільше вакансії відкрито у Київському офісі – понад 120 штук. Більш докладно про це читайте тут.

Історія розвитку Ciklum

Компанія Сіклум була заснована в 2002 році в столиці Україні місті Київ. Засновник компанії – датчанин Торбен Майгаард, який очолював Раду директорів до 2019 року. На жаль, на початку 2019 році, Торбен Майгаард помер.

Він тривалий час займався перепродажем комп’ютерних комплектуючих. У 23 роки він заснував мережу магазинів. У 26 років став засновником компанії з продажу б/в обладнання з Балтії в Росію і Україну.

У 31 рік (2001 рік) Торбен Майгаард переїхав в Київ, а в січні 2002 року заснував компанію Ciklum, яка займалася розробкою програмного забезпечення. У перші 1,5 року роботи штат Ciklum збільшився до 40 співробітників.

У 2009 році Сіклум викупила основні бізнес-активи збанкрутілої компанії Mondo. У цьому ж році Ciklum викуповувала профіль групи в Пакистані і відкриває новий центр розробки ПО.

У 2010 році кількість співробітників перевищила 1 000 осіб. В кінці цього року 11% акцій компанії Ciklum були придбані підприємцем із США Майклом Шнайдером, який після операції зайняв посаду операційного директора компанії.

У 2011 році Films придбала 50% акцій датської компанії SCR Gruppen.

У 2012 році Майкл Шнайдер покинув компанію, продавши акції Торбену. У цьому ж році 23% акції Сиклум були продані фонду Horizon Capital.

У 2013 році географія Ciklum розширилася у зв’язку з її виходом на ринок Ізраїлю. У цьому ж році вона поглинула датську IT-аутсорсингової компанії Kuadriga.

У 2014 році Ciklum стала партнером компанії Intel Software і оголосила про розширення свого бізнесу в США. Для цього було відкрито новий офіс на східному узбережжі в Нью-Йорку. У цьому ж році Ciklum відкриває новий офіс у Львові, де розташувалася велика команда розробників.

У березні 2014 року компанія запропонувала новому уряду України прийняти конкретні заходи з метою захисту української IT-індустрії в умовах політичної нестабільності. Генеральний директор компанії Ciklum Торбен Майгаард, написав листа Міністру економіки України Павла Шеремету, закликаючи до спільних дій, які б гарантували стійкість позиції індустрії, незважаючи на ситуацію в країні.

У 2014 році компанія запустила програму «startup-in-residence» в Україні. У 2015 році розширила свої локації в Центральній і Східній Європі з новим центром розробки в Румунії. Компанія також відкриває друге представництво в США, Бостон. В цьому ж році фонд Horizon Capital, який володів 23% акцій Ciklum продав свою частку Dragon Capital. Новий інвестор Ciklum придбав додаткові 22% акцій, які належали засновнику Торбену Майгаарду.

У 2017 році в компанії Сіклум сталася кадрова зміна. Замість Торбен Майгаарда, який займав посади генерального директора і директора з продажу та маркетингу прийшли Майкл Боустрідж і Роберт Корачі.

У 2019, після смерті Торбен Майгаарда структури фонду Dragon Capital (Dragon Capital New Ukraine і AVentures) викупили ще 11% акцій і в цілому отримали частку 56%. Решта 44% належать спадкоємцям Торбен.

Виручка Сіклум за 2018 рік становив приблизно 168 000 000 доларів.

Відгуки та оцінки

Оцінка компанії Сіклум на сайті otrude.net становить 4,7 бала з 5 можливих.

Оцінка компанії на сайті vnutri.org становить 2,3 бала з 5 можливих.

Оцінка компанії на сайті ua.indeed.com становить 4,4 бала з 5 можливих.

Оцінка компанії на сайті neorabote.net становить 2,9 бала з 5 можливих.

Якщо ви співробітник компанії Сіклум або колись працювали в ній, то пишіть свою думку в коментарях нижче.

Фото офісів

Ciklum
Джерело фото: jobs.dou.ua
компанія Ciklum
Джерело фото: jobs.dou.ua
Ciklum компанія
Джерело фото: jobs.dou.ua
офіс Ciklum
Джерело фото: jobs.dou.ua
Ciklum
Джерело фото: jobs.dou.ua
Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...

У Google Play знайдені 49 заражених вірусом додатків

Фахівці компанії Trend Micro, що працює в...