Bloomberg: Ціна біткойна готується до тестування рівня 8000 доларів США

Нарешті, ціна біткойна зможе повернутися до рівня 8000 доларів. За словами Bloomberg, провідна криптовалюта увійшла в тенденцію купівлі, а це означає, що трейдерам слід бути дуже обережними щодо скорочення недавнього відновлення цін BTC.

біткоїн
Джерело фото: bloomberg.com

Всі закривають очі на листопад

Якщо покупці будуть більш активними, то біткойн все-таки зможе уникнути найбільшої червоної свічки на своєму місячному графіку в 2019 році. Останні декілька днів ціна трішки піднялась і на данний момент ціна знаходиться на рівні 7 754 доларів.

Тим не менш, BTC знизився на 19,1 відсотка з початку листопада. На початку місяця ціна знаходилась на рівні $9 586. Трейдер “Містер Андерсон” заявляє, що бики мають важливе значення для утримання вище 21-місячної експоненціальної ковзної середньої (EMA).

За словами технічного аналітика Омкара Годбола, біткоіну потрібно закритися над рівнем 7 380 доларів, щоб сформувати фігуру розвернення бика на його триденному графіку. 

Щоб мати більше сигналів для росту ціни, біткоіну потрібно пробити рівень $8 200.

Чи зупиниться ця тенденція?

Аналітик ринку Oanda Крейг Ерлам стверджує, що цей короткотерміновий імпульс не знищить велику кількість ведмежих настроїв, котрі оточують біткойн.

“Очевидно, що останнім часом було багато ведмежих настроїв, і немає нічого, що наштовхує на зміну для мене”, – сказав Ерлам Bloomberg.

Якщо це так, то недавнє пожвавлення Біткойна, швидше за все, закінчиться короткочасним подібно фальшивому ралі в Китаї, яке історично підняло ціну BTC більш ніж на 40 відсотків за один день.

Bloomberg, незважаючи на те, що не є прихильником криптовалют через свої статті,  має тенденцію бути досить точним з короткостроковими ціновими дзвінками. 5 листопада провідне агентство з питань фінансових новин опублікувало ведмежий прогноз цін, який виявився моторошним правдою.

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Android найближчим часом почне оновлюватися самостійно

Як відомо, для установки оновлень смартфону необхідна...

Xiaomi представила новий багатофункціональний годинник

Компанія Xiaomi представила Bluetooth-годинник Qingoing на своїй...

Nike запатентувала блокчейн CryptoKicks для виробництва своїх кросівок

Nike запатентувала технологію виробництва взуття, яка зав'язана...

Ілон Маск розкрив деякі подробиці щодо габаритів Tesla Cybertruck

Електричний пікап Tesla Cybertruck зібрав понад чверть...

Рендери OnePlus 8 Lite натякають на випуску недорогих смартфонів

Компанія OnePlus може повернутися до випуску смартфонів...

В мережі криптовалюти ETH відбувся хардфорк

Сьогодні, 8 грудня 2019 року, в мережі...