Apple запатентувала бездротовий заряд з MacBook на iPhone

Apple запатентувала технологію, яка забезпечить вирішення проблеми з вашим iPhone, коли ви знаходитесь в русі. Технологія використовує бездротову зарядку для передачі потужності від мобільного пристрою до інших. Патент в основному включає в себе бездротову зарядну котушку, яка буде пропускати струм в обох напрямках. Це означає, що в теорії, майбутні моделі iPhone можуть заряджатися від iPad або MacBook. Крім того, патент розкриває ще один варіант безлічі точок зарядки, які можуть передавати потужність, наприклад, з MacBook на iPhone і Apple Watch.

iPhone
Джерело фото: idownloadblog.com

Згідно патенту Apple, опублікованого USPTO 26 липня, «індуктивна зарядка між електронними пристроями» дозволяє двом пристроям, таким як планшет і смартфон, заряджати батареї один одного, використовуючи їх наявний заряд. Цей метод зменшить необхідність носити з собою кабель і адаптер, а замість цього використовувати другий пристрій як power bank. Вперше, Apple запатентувала заявку 19 березня і є продовженням більш ранньої заявки на патент з червня 2015 року та вересня 2014 року.

Як згадувалося, технологія, заявлена в патентній заявці, вводить використання індуктивних котушок, які використовуються для бездротової зарядки. Але різниця полягає в тому, як бездротова зарядка буде працювати. Ті ж індуктивні котушки тепер будуть використовуватися для передачі, а також потужності прийому.

Згідно зображенню, наведеному в патенті Apple, iPhone можна розмістити в центрі iPad, а задня зарядна котушка телефону встановлена навпроти дисплея iPad. У патенті також є зображення, які натякають на використання таких котушок у MacBooks, включаючи потенційні точки, де вони можуть бути встановлені. Як згадувалося раніше, на більш великих пристроях також може бути кілька котушок, що дозволяє одночасно заряджати декілька пристроїв.

Apple
Джерело фото: www.uspto.gov

У звіті AppleInsider кажуть, що Apple хоче включити нову функцію бездротової зарядки. Для цього їй доведеться змінити налаштування котушок, щоб мати можливість перемикатися між режимом передачі і прийому. По суті, це означає, що необхідно буде змінити апаратне забезпечення, оскільки поточне покоління моделей iPhone може лише отримувати заряд. Альтернативним методом може бути використання декількох котушок, де один набір буде отримувати заряд, а інший буде передавати.

Нам залишається тільки чекати, що Apple випустить таку технологію взагалі, оскільки раніше про неї майже не було чуток. У більшості випадків компанії використовують патентні заявки для забезпечення певного дизайну для своїх майбутніх продуктів. Компанії повинні зберігати чи скасовувати їх. Але функція бездротової зарядки на майбутніх пристроях може стати популярною..

Читайте також: INTEL ОСТАТОЧНО ЗАКИНУЛА ПРОЕКТ ГІБРИДНИХ ПРОЦЕСОРІВ KABY LAKE-G

Микола Бортнік
Микола Бортнікhttps://ua-rating.org
Микола це журналіст-мандрівник, який намагається не пропускати презентації нових гаджетів від компаній Apple і Samsung. Інформацію з перших вуст із цих конференцій він публікує на своєму YouTube-каналі і сайті ua-rating.org. Доречі, він віддає перевагу техніці Apple і важає, що Стів Джобс перевернув індустрію технологій, але визнає, що Samsung може перейняти пальму першості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...