Apple виправила баг пов’язаний з роботою в режимі багатозадачності

Корпорація Apple є саме тією компанією, до якої абсолютно весь світ висуває підвищені вимоги. Іноді вони обгрунтовані, а іноді ні, але факт залишається фактом. У зв’язку з цим Apple дуже часто занадто сильно лають і критикують навіть за найнезначніші збої в роботі, які іншим могли б вибачити.

Однак на тому тижні, коли вийшла нова версія операційної системи iOS 13.2, практично всі відразу ж стали вкрай негативно ставитися до технічного гігантові, але на цей раз на це дійсно була своя причина.

iOS 13.2
Джерело фото: idownloadblog.com

Суть в тому, що вищевказаним оновленням Apple вбила режим багатозадачності на всіх підтримуваних iPhone і iPad. Проте, Apple не була б сама собою, якби вона в найкоротші терміни не виправила всі ті критичні недоліки, на які масово скаржилися користувачі.

І ось, вже зі вчорашнього дня ви можете спокійно завантажити і встановити оновлення iOS і iPadOS 13.2.2, яке зводить нанівець настільки прикру і неприємну помилку. Погодьтеся, нікому з нас не буде приємно, якщо потрібний нам додаток раптово закриється в той час, як воно буде знаходитися в режимі багатозадачності. Найнеприємніше саме те, що система очищала з пам’яті навіть найлегші додатки. Тобто якщо ви переміщуєтесь між однією єдиною вкладкою в Safari і Замітками – одне з цих додатків буде перезавантажене, і це дуже сильно дратує. Як би там не було, радує тільки одне – дана проблема вже в минулому, і про неї варто забути.

Однак в тому випадку, якщо ви любите тестувати ще не готові бета-версії iOS, і так само хочете, щоб ваш пристрій став працювати з оперативною пам’яттю так само добре, як і раніше, то ви можете спокійно і без будь-яких сумнівів встановлювати бета – версію iOS 13.3. У ній точно так же вказаний вище недолік повністю справний.

iOS 13.3
Джерело фото: iphone-gps.ru

Якщо ж торкнутися теми інших виправлень і нововведень, які присутні в iOS 13.2.2, то варто розповісти в першу чергу про те, що виправлений й інший, не менш неприємний для багатьох недолік. Відтепер iPhone більше не будуть на якийсь час раптово втрачати мобільний сигнал і LTE після завершення дзвінка. І якщо на проблему поганої роботи режиму багатозадачності звернули увагу далеко не всі, то викладений вище недолік не давав спокою практично всім власникам смартфонів від Apple протягом довгого часу. Так само це виправлення супроводжує і інше, дуже схоже виправлення, що полягає в тому, що тепер ми не зустрінемо такі ситуації, коли можливість передачі мобільних даних стає недоступною. Це далеко не весь список того, що Apple змінила в новій версії iOS.

Виправлено було безліч найрізноманітніших, більш дрібних недоліків, і це дуже добре. Хочеться вірити, що подібних серйозних помилок технічний гігант більше не допустить.

Читайте також: На смартфонах Xiaomi і OnePlus виник баг в роботі популярного месенджера WhatsApp

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

iPhone 11 5G з’явився в Піднебесній

iPhone 11 5G стоїть навіть дешевше звичайного,...

З’явилися нові рендери Sony PlayStation 5

Консолі хочуть зберегти незвичайний дизайн і пророкують...

Фотографії Motorola RAZR потрапили в мережу до офіційної презентації смартфона

Федеральна комісія із зв'язку США опублікувала детальну...

У мережі з’явилися якісні рендери Samsung Galaxy A51

Інсайдер @OnLeaks спільно з торговим майданчиком Pricebaba...

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто...

Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Стрімінговий ігровий сервіс Google Stadia побачить світ...

Перші подробиці про Samsung W20 5G злили в мережу

Судячи з перших подробиць, новий девайс нічим...

ЗМІ: Sony припинить випуск нових смартфонів

Компанія Sony, мабуть, вирішила скоротити свої витрати...