Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році

До корпорації Apple постійно прикута аж надто підвищена увага. Так склалося через те, що, як прийнято вважати, саме ця компанія сприяє розвитку ключових напрямків в самих різних техно-сферах. І якщо на поновлення в MacBook мало хто звертає увагу, а нові моделі iPhone більше не викликають колишнього захоплення і здивування, то до нових продуктів технічного гіганта у публіки все так же зберігається вкрай підвищений інтерес. Але що саме можна віднести до даного типу розробок компанії? Те, про що зараз ходять дуже великі чутки і обговорення – гарнітури доповненої реальності від Apple.

Apple планує випустити AR окуляри в 2022 році
Джерело фото: theinformation.com

Всі ми знаємо, що вищевказану компанію дуже сильно приваблює перспектива використання в майбутньому доповненої реальності – її сфери застосування практично безмежні, а допомога яку AR може потенційно надати – колосальна. Протягом всього року ходили чутки про те, що Apple розробляє гарнітуру AR, і практично всі джерела називали зовсім різні дати передбачуваного релізу. І ось, надійшла чергова інформація про це, поки-що не анонсований продукт. Таким чином велике новинне агентство The Information повідомляє про те, що Apple планує випустити свою першу, повністю робочу версію гарнітури доповненої насправді не в 2020, 2021, а в 2022 році. І якщо в 2022 році буде випущена повноцінна і сама технологічна AR гарнітура, то вже в 2023 році на полицях з’являться її молодші версії, які будуть уже не гарнітурою, а очками.

Як би там не було, ця інформація, точно так само як і вся інша, що стосується дати релізу гарнітури доповненої реальності, ставиться під великий сумнів, адже інші, не менш великі та авторитетні видання неодноразово повідомляли про те, що запуск планується на 2020 рік. На користь цієї дати релізу грає той факт, що інвесторам і деяким розробникам вже були показані внутрішні презентації нової розробки, зроблені прямо в штаб-квартирі Apple. У будь-якому випадку видання The Information розповіло нам не тільки про нову ймовірну дату запуску AR гарнітури від Apple, але і про її більш цікаві подробиці. Для початку варто сказати, що, згідно зі звітом The Information, AR гарнітуру всередині самої компанії називають кодовим ім’ям «N301».

Зовні ж нова розробка технічного гіганта має зовнішній вигляд, який злегка схожий на Oculus Quest, але не на стільки грубий, товстий і масивний. Основною, найбільш незвичайниою перевагою від Apple буде можливість «використання як AR, так і VR-простору». Крім цього надійшла і інша, так само дуже цікава інформація, яка свідчить, що «полегшені» окуляри від Apple, які повинні вийти в 2023 році можливо буде використовувати на постійній основі як окуляри, коригуючи зір. І в тому випадку, якщо це виявиться правдою, то ми вже в 2023 зможемо «потрапити в майбутнє», про яке ми всі так мріємо.

Читайте також: Google приємно здивувала списком майбутніх ігор перед запуском сервісу Stadia

Едік Пастерук
Едік Пастерук
Навчався в ХНУРЕ (Харківському національному університеті радіоелектроніки). Після навчання зайнявся розробкою додатків для Android. Паралельно займаючись написанням оглядів гаджетів для інформаційних ресурсів. На данний момент працює головним редактором ua-rating.org.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Android найближчим часом почне оновлюватися самостійно

Як відомо, для установки оновлень смартфону необхідна...

Xiaomi представила новий багатофункціональний годинник

Компанія Xiaomi представила Bluetooth-годинник Qingoing на своїй...

Nike запатентувала блокчейн CryptoKicks для виробництва своїх кросівок

Nike запатентувала технологію виробництва взуття, яка зав'язана...

Ілон Маск розкрив деякі подробиці щодо габаритів Tesla Cybertruck

Електричний пікап Tesla Cybertruck зібрав понад чверть...

Рендери OnePlus 8 Lite натякають на випуску недорогих смартфонів

Компанія OnePlus може повернутися до випуску смартфонів...

В мережі криптовалюти ETH відбувся хардфорк

Сьогодні, 8 грудня 2019 року, в мережі...