Apple безкоштовно відлагодить iPhone 6s та 6s Plus, які мають проблеми з включенням

Корпорація Apple безумовно є саме тим гравцем ринку, який здатний запросто визначити хід подальшого розвитку всієї індустрії. Саме тому люди ставляться до компанії абсолютно по-різному. Хтось її любить, а хтось ненавидить за те, що за нею відразу ж всі інші технічні компанії починають повторювати, реалізовуючи ідеї яблучників часто далеко не найкращим чином. Однак що визнає навіть самий затятий ненависник Apple, так це те, що даний технічний гігант всіляко підтримує свої пристрої протягом неймовірно тривалого часу.

Apple
Джерело фото: zrada.today

Зазвичай підтримка смартфонів, що працюють на базі операційної системи Android, полягає виключно в отриманні ними оновлень цієї самої операційної системи. Ну а тривалість даної підтримки часто не перевищує і двох років, проте останнім часом ця цифра все ж стала поступово збільшуватися. Однак якщо ж говорити про Apple, то її політика підтримки полягає не тільки в регулярних оновленнях iOS, але і в украй гнучкою, великою і корисною системою гарантійного обслуговування.

Власники Android-смартфонів по закінченню гарантійного терміну не можуть більше розраховувати на лагодження або ж заміну пристрою. З iPhone же все виглядає зовсім інакше. Навіть через 2, 5 або 10 років ми зможемо вимагати безкоштовного ремонту свого смартфона в офіційному сервісному центрі компанії. Таким чином компанія оголосила про те, що iPhone 6s і 6s Plus, які зіткнулися з тим, що телефон не включається, або відразу ж вимикається після запуску, можуть бути абсолютно безкоштовно відремонтовані.

упаковка iPhone 6s
Джерело фото: usmobile.com.ua

Технічний гігант так само сказав, що дані проблеми виникають через дефекти в використовуваних деталях. Однак була швидко внесена поправка, яка говорить що даній проблемі схильні виключно смартфони, які були випущені з заводу в період між жовтнем 2018 року і серпнем поточного року. Так що в тому випадку, якщо ваш iPhone 6s відносно новий, і він раптово почав відчувати проблеми зі включенням, то вам слід перевірити його серійний номер, і в тому випадку, якщо ваш пристрій було вироблено в вищевказані терміни, то ви можете розраховувати на безкоштовний ремонт, або навіть в деяких випадках на повну заміну телефону.

Як би там не було, дуже здорово, що Apple ремонтує навіть ті смартфони, які були випущені в 2015 році, адже інші компанії на її місці просто-напросто не стали б звертати на все це увагу, і вже тим більше не запропонували б покупцям безкоштовний ремонт.

Читайте також: Nikola Motor Company випускає новий проект WAV-транспорту

Вадім Дядянін
Вадім Дядянін
Вадім - найдосвідченіший автор сайту ua-rating.org. Його профіль - написання оглядів гаджетів для фітнесу. Маючи зв’язки з постачальниками техніки Вадим їх тестує на собі та описує отриману інформацію. Результати тестів публікуються на нашому сайті. На даний момент Дядянін займається написанням універсального додатка, який би дозволив найпопулярнішим фітнес-гаджетам взаємодіяти з ним і видавати корисну інформацію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Xiaomi випустила кращі в світі бюджетні смартфони

Китайська корпорація Xiaomi, яку в минулому 2019...

На Android смартфонах знайшли вірус який неможливо видалити

Фахівці Symantec знайшли і описали вірус xHelper....

У Samsung Galaxy S20 виявили обмеження на зйомку

Південнокорейський технологічний гігант Samsung 11 лютого офіційно...

Офіційно: Xiaomi скасувала презентацію Mi 10 і Mi 10 Pro в Європі

Сьогодні, 13 лютого, відбувся анонс Mi 10,...

В мережі офіційно опубліковані якісні зображення Xiaomi Mi 10 Pro

Уже сьогодні відбудеться презентація гаряче коханої і...

Аудиторія WhatsApp досягла 2 мільярдів користувачів

Представники WhatsApp розповіли в блозі, що вони...

Стало відомо якого рівня вологозахист матиме Xiaomi Mi 10

Xiaomi завершує процес підготовки себе і Mi-фанів...

ЗМІ: У мережу злили головну фішку Sony PlayStation 5

Sony активно готується до презентації PlayStation 5...